Žymų Archyvai: nekilnojamas turtas

Įmonė perka mišką – kas vyksta toliau?

Uošviai parduoda savo turimą mišką. Tai nedidelis sklypelis, toli nuo pagrindinių kelių ir namų, tad miesto žmogui jo tikrai nereikia, o gautus pinigus tikrai galima investuoti kitur. Kažkokia įmonė perka mišką – jau su jais suderėta, kad įvertins kainą ir netrukus ją pateiks. Kas gi vyks toliau? Miško pirkimas yra gana nesudėtingas procesas. Visų pirma,… Skaityti toliau »

NT ekspertė Aušra Mokrikienė apie gyvenimą sodų bendrijose: privalumai ir trūkumai

Nuosavo namo įsigijimas – gana sunki, daug kantrybės ir žinių reikalaujanti užduotis. Nekilnojamojo turto brokerė Aušra Mokrikienė teigia, kad svarbiausias klausimas, į kurį turi atsakyti kiekvienas pirkėjas, – kur gyvenamasis namas bus statomas, t. y., ar pirkėjas nori gyventi mieste, priemiestyje ar užmiestyje. Itin dažnas pasirinkimas – gyvenimas sodų bendrijoje. Ilgametę darbo patirtį turinti NT… Skaityti toliau »

Populiariausi – nauji butai pardavimui Vilniuje

Investavimas į nekilnojamąjį turtą yra viena seniausių sričių pasaulyje. Tai puiki ilgalaikė investicija su didele grįžtamąja galia. Žinoma, jog labiausiai apsimoka investuoti į šalies sostinėse esančius pasatus, tad ir Vilnius – ne išimtis. Sostinę renkasi ne tik patyrę investuotojai, tačiau ir užsienio svečiai. Butai pardavimui Vilniuje juos vilioja tiek verslo galimybėmis (vėliau galima užsiimti nuoma… Skaityti toliau »