Žymų Archyvai: žemės sklypas

Kokio ploto sklypą rinktis?

Jeigu norite atrasti svajonių kampelį, kuriame savo šeimai pastatytumėte namą, laukia ilgos ir kruopščios sklypo paieškos. Svarbiausias kriterijus, žinoma – vieta. Norisi vaizdingos ir derlingos žemės, kurioje įsikūrus bus galima ne tik mėgautis vasaros vakarų romantika, bet ir auginti savo daržoves bei vaisius. Tačiau tai toli gražu ne vieninteliai kriterijai. Vienas iš esminių aspektų renkantis… Skaityti toliau »

Ką reikėtų žinoti apie geodezinių matavimų paslaugas?

Geodeziniai matavimai yra viena tų paslaugų, kuriomis tenka pasinaudoti tikrai nedažnai, todėl tais atvejais, kada reikalinga ši paslauga, tenka ieškoti informacijos, kaip visa tai vyksta. Taip pat neretai domina ir tai, kiek gali kainuoti ši paslauga, todėl čia tikrai gali praversti paieška pagal raktažodžius geodeziniai matavimai kaina. Tikėtina, kad gana greitai atrasite įvairius šios paslaugos tiekėjus, ir jų internetinėse svetainėse… Skaityti toliau »

Kaip išsirinkti geodezinius matavimus atliekančią įmonę?

Jokia paslaptis, kad Lietuvoje tarp įmonių, kurios atlieka geodezinius matavimus, yra didelė konkurencija, o kur didelė konkurencija, ten atsiveria puikios galimybės vystytis nesąžiningam verslui. Taigi, natūraliai kyla klausimas, kaip išsirinkti profesionalius matininkus, kurie kokybiškai atliktų savo darbą. Geodezinius matavimus atliekanti įmonė, Geocentras.lt, pataria, kaip nepasiklysti didelėje pasiūloje ir išsirinkti išties patikimą įmonę arba matininką. .… Skaityti toliau »

Kaip tinkamai išsirinkti žemės sklypą?

Turbūt kiekvienas savarankišką gyvenimą pradėjęs žmogus svajoja, jog kai uždirbs pakankamai pinigų, galės įsigyti ne tik gerą butą, bet ir kokį nors nekilnojamąjį turtą užmiestyje. Daugeliui praėjus keleriems metams toks laikas ir ateina. Tačiau nekilnojamo turto įsigijimas yra ne toks paprastas, koks gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Jei ruošiatės įsigyti žemės sklypą ar sodybą su… Skaityti toliau »