Ar akumuliatoriai internetu parduodami pigiau?

akumuliatoriaiAkumuliatoriai jūsų elektriniams prietaisams dabar už nedidelę kainą yra parduodami internete. Anksčiau reikėdavo eiti į specializuotas parduotuves, kad galėtumėte išsirinkti iš plataus asortimento, tačiau dabar užtenka atsidaryti vieną internetinį puslapį ir prieš savo akis pamatysite visus rinkoje esančius akumuliatorius ir gana detalius jų aprašymus – pamatysite talpą, startinę srovę, gamintoją, paleidimo ypatybes, išmatavimus, mobilumo galimybes. Be jokios abejonės, pirkdami internete, jūs taip pat gausite savo akumuliatoriui garantiją, kai kuriais atvejais net gi didesnę, negu būtumėte gavę pirkdami įprastoje parduotuvėje.

Neišmeskite savo seno akumuliatoriaus – dviguba nauda

Džiugu, kad dabar akumuliatoriai Bosch, Baren Profi, Hankook, Exide ir kitų žymiausių firmų internete yra parduodami pigiau. Tačiau, kai kurios elektroninės parduotuvės iškelia tam tikras sąlygas savo pirkėjams, kad būtų naudinga visiems – reikia neišmesti savo senų akumuliatorių, o priduoti juos perdirbimui.

Neabejojame, kad jūs esate girdėję, jog akumuliatorių negalima išmesti į šiukšlyną, kadangi tai yra pavojinga atlieka, galinti pakenkti gamtai. Tačiau tikrai ne kiekvienas akumuliatorių naudotojas apie tai pagalvoja, todėl kai kurios elektroninės parduotuvės, norėdamos savo klientus motyvuoti pasirūpinti gamta ir atiduoti akumuliatorių į perdirbimą, siūlo tokią akciją – jeigu priduodate akumuliatorių, gaunate naują su penkiasdešimties litų nuolaida.

Vietoj seno akumuliatoriaus, įsigysite naują aukščiausios technologijos akumuliatorių. Pavyzdžiui, dabar kai kurie akumuliatoriai yra gaminami su naująja sidabro technologija, kuri priduoda nemažai pliusų:

  • Sidabro technologija užtikrina ilgiausią įmanoma darbo laiką ir ilgaamžiškumą;

  • Dėka tokios technologijos, plokštelės yra kur kas labiau atsparios, todėl menkėja tikimybė, kad atsiras korozija;

  • Labai svarbi ir startinė galia – sidabro technologija leidžia ją padidinti iki šiol neregėtų aukštumų;

Toks akumuliatorius, kuris yra pagamintas su šia technologija, puikiai tiks naujiems automobiliams – jeigu norite, kad jūsų naujasis automobilis tarnautų ilgai ir nebūtų problemų užvedant net ir pačiomis nepalankiausiomis sąlygomis, tuomet tikrai rekomenduojame Bosch arba kitos žinomos firmos akumuliatorių su sidabro technologija.

Be abejo, tai tik vienas iš nemažo kiekio privalumų – daugiau sužinosite užsukę į elektroninę parduotuvę, kurioje galėsite įsigyti savo norimą akumuliatorių pigiau nei kitur. O pirkti internetu yra tikrai labai patogų, kadangi savo norimą akumuliatorių tiesiog įsidėsite į virtualų krepšelį ir galėsite iš karto už jį saugiai susimokėti, o tada tereiks palaukti, kol akumuliatorius ar kita prekė bus pristatyta jums į namus arba kitą sutartą vietą.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *