Daugiafunkciniai puodai – galimybė gaminti paprasčiau

daugianunkciniai puodaiTurbūt kiekviena moteris žino, ką reiškia po visos patiekalų gaminimo dienos susiplauti didžiulę krūvą indų. Taip jau yra, kad viename puode nenorime virti kelių skirtingų produktų, tad tenka imti kita ir vis kitą puodą siekiant, kad gautas patiekalas būtų ir estetiškai patrauklus akiai ir tuo pačiu jo skonis primintų tarsi mažą gabaliuką dangaus. Daugiafukciniai puodai – alternatyva, kuri palengvins kiekvieno patiekalo gaminimo procesą. Juo naudotis yra labai paprasta, tad net ir vaikas, net ir močiutė nesusidurdama su jokiais sunkumais pagamins skaniausią vakarienę savo vaikams.

Daugiafunkciniai puodai apima nemažai skirtingų procedūrų, kurios padeda greičiau ir kokybiškiau paruošti norimą produktą. Vienas prietaisas ir kepą, ir verda, ir troškina, ir spaudžia… Bent dešimt skirtingų technikos stebuklų vienoje vietoje, o puodas lengvai telpa ant įprasto virtuvės stalo. Pakalbėkime ne tik apie tai, kad sutaupysite nemažai vietos virtuvėje arba laiko, kurį paprastai išleistumėte plaudami didelė kiekį indų, tačiau taip pat ir pinigų.

Šis puodas gamina naudodamas aukšto slėgio funkciją, o produktai visiškai nekontaktuoja su deguonimi. Tokiu atveju, iš produktų nėra panaikinami vitaminai ir kitos naudingosios medžiagos. Koks tikslas valgyti daržoves, jei jose nėra išgirtų vitaminų? Elektrinis puodas jas visas paliks funkcionalias. Ir ne tik tai! Gaminimui nereikia naudoti jokių riebalų, tad šio tipo daugiafunkciniai puodai prisideda prie to žmonių mitybos, kurie siekia numesti arba palaikyti stabilią kūno masę.

Pamirškite apie laiko gaišinimą stovint prie puodo ir laukiant, kol patiekalas bus visiškai pagamintas. Multifunkcinis puodas įjungiamas vienu mygtuko paspaudimu. Nustatykite programą ir    keliaukite užsiimti norima veiklą, kadangi šio tipo prietaiso prižiūrėti nereikia. Jis pats išsijungs, vos tik baigsis nustatytas laikas, o dėl kondensacijos maistas tikrai neprisvils ir neperkais.

Prižiūrėti šio tipo prietaisą taip pat yra labai paprasta. Daugiafunkciniai puodai gana greitai išsiardo, juos plaunant nereikia naudoti jokių specialių priemonių, kadangi aliuminis pagamintas iš naujausių technologijų. Svarbiausia, nelieka jokio kvapo, tad vos pagaminęs mėsos troškinį, galite pradėti garinti žuvį.

Šio prietaiso kaina nėra didelė, o atstoja jis daugiau nei dešimt skirtingų puodų ir prietaisų. Vis daugiau Lietuvos moterų džiaugiasi šia alternatyva. Viena iš jų galite būti ir jūs!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *