Fohow kordicepsas kovoja ir dėl savo išlikimo, ir dėl mūsų sveikatos

kordicepsasJei, tarkime, valerijono pavadinimu „žongliruojama” ir buitinėje tarpusavio kalboje, tai kordicepso terminas, tikėtina (bent jau kol kas) daugeliui net ir tų, kurių medicininis išprusimas nesibaigia ties paracetamoliu bei aspirinu, nėra net girdėtas. Tikimės, jog straipsnis praplės jūsų akiratį, o kai kas galbūt nuspręs išpabandyti naują savo sveikatos problemų sprendimo ‘raktą”.

Kordicepso kilmė

Susipažinkite: tai – grybas ir drugys (!) viename. Skamba šiek tiek nesuprantamai, ar ne? Grybų „sporos“ nusižiūri patinkantį tam tikros rūšies drugelio vikšrą ir…įsitvirtina ant pastarojo kūno kaip ant dirvos augimui. Pamažu grybas alina ir žudo vikšrą, kol išsiurbiamos visos pastarojo gyvybei funkcionuoti būtinos medžiagos. Po šios išlikimo dramos lieka tik parazitinis grybas (kaip vėliau paaiškės, tas „parazitas“ mums be galo naudingas). Taigi, kordicepso augimo procesas tikrai stebinantis, negana to, pastarajam reikia išgyventi ir atšiaurias gamtos sąlygas. Tokio, natūraliomis sąlygomis užaugusio kordicepso grybo, kaina ir prieš daugelį metų (skaičiuojama pusantro tūkstančio meto nuo jo, kaip gydomojo preparato, vartojimo pradžios) buvo aukšta. Ir šiandien, norint pastarąjį padaryti prieinamesnį didesnei žmonių grupei, kordicepsas užauginamas dirbtinėje aplinkoje.

Kordicepso nauda žmogui

Kaip jau supratote, šis grybas vartojamas medicinoje: Rytuose – tai įprasta, o mūsų šalyje dar tik žengiami pirmieji žingsneliai vartojimo praktikoje. Kokių negalavimų turintieji gali išbandyti šį preparatą? Galima drąsiai teigti, jog tai – vaistas nuo visų ligų ir nepamainoma profilaktikos priemonė, tinkama visoms amžiaus grupėms, net ir mažiems vaikams. Vartojimo galimybės labai plačios: pradedant nuolat pasikartojančiu kosuliu ir baigiant kova su visus bauginančiu vėžiu. Kordicepso preparatuose esančios medžiagos patenka į mūsų organizmą, „identifikuoja“ „blogiukus“ ir pradeda kovą su pastaraisiais (drugio lervos likimas liudija, jog kovoti jis sugeba). Negana to, pradėjus vartoti Fohow kordicepsą dėl vieno negalavimo,  pradedami gydyti ir kiti, kurių galbūt net nejaučiame turintys.

Tikėtina, jog išgirdę drugelio likimą, dažnas gali baiminti įsileisti šį grybą į savo kūną. Tačiau nuogąstavimai neturi pagrindo – atlikti moksliniai tyrimai įrodė, jog organizmui žalos nepadaroma. Negana to, šis preparatas neturi savybės kauptis organizme.

Tikriausiai kyla klausimas, kur kordicepsas gali būti įsigyjamas? Ši galimybė jau prieinama ir kai kuriose vaistinėse, nors prekybos pradininkai – platintojai, tarp kurių populiariausia – Fohow firma. Pastarosios vardas, išbandžiusiems jų siūlomus preparatus, siejasi su kokybe bei patikimumu.

1 comment / Add your comment below

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *