Kelionės į Jamaiką – išskirtinė galimybė poilsiui

Jamaikos sala yra įsikūrusi Karibų jūroje, Didžiųjų Antilų salyne. Tai legendų ir įvairių pasakojimų apipintas kraštas, traukiantis keliautojus iš viso pasaulio. Kelionės į Jamaiką siūlo įvairiapusiškas pramogas, poilsį ir neišdildomas akimirkas visiems, kurie yra pasiryžę aplankyti šią nepaprastą vietovę. Centrinę salos dalį užima Mėlynieji kalnai, siaurose pakrantėse netrūksta paplūdimių, o tropinis oras užtikrina Jamaikos saloje puikias atostogas kiekvienam.

Didžioji Jamaikos dalis yra kalnuota. Centrinėje salos dalyje stūkso Mėlynieji kalnai, kurių viršukalnė yra aukščiausias salos taškas, siekiantis net 2256 metrų aukštį. Mėlynieji kalnai – puikus traukos objektas, kviečiantis visus smalsuolius ir entuziastus pakilti į patį viršų ir nuo jo pamatyti nuostabius vaizdus į šiaurinę ir pietinę salos pakrantes. Jamaika į šių kalnų viršūnę kviečia užkilti pėsčiomis, tam specialiai įrengtu pėsčiųjų taku. Kalno šlaituose galima ir pamatyti garsiosios kavos pupelių auginimo vietas. Tai – Jamaikos Mėlynųjų kalnų kava. Dalis Mėlynųjų kalnų patenka ir į nacionalinio parko teritoriją.

Nors didžioji Jamaikos dalis yra kalnuota, tačiau jos pakrantėse gausu ir paplūdimių. Vakarinėje Jamaikos salos pusėje yra įsikūręs Negril paplūdimys, kuris yra vienas geriausių saloje. Paplūdimys pasižymi išskirtinumu – jame vyrauja natūrali ir nei kiek nepaliesta laikinė gamta bei augmenija. Jis puikiai pritaikytas ir turistams, norintiems ramiai praleisti laiką prie jūros. Čia galima pasimėgauti ir įvairia sporto veikla, pramogų ir nuotykių pasiūlymais. Kelionės į Jamaiką kiekvienam keliautojui atveria daug galimybių, kadangi čia galima ne tik ramiai paatostogauti prie jūros, bet ir aktyviai pakeliauti bei pamatyti šį tą nepaprasto.

Dunns upės kriokliai – vienas labiausiai lankomų gamtos kūrinių Jamaikoje. Tai įstabaus vaizdo kriokliai, kurie susiformuoja upės vandeniui krintant nuo 182 metrų aukščio kaskadų, kuris vėliau suteka tiesiai į jūrą. Tai be abejonės viena lankomiausių salos vietų. Aukščiausioje krioklių vietoje galima eiti specialiai įrengtu takeliu, kur auga bambukai ir vyrauja nepaprastas gamtos grožis.

Kelionės į Jamaiką keliautojams leidžia pasidžiaugti įvairiapusiškomis pramogomis, nuotykiais ir netikėta patirtimi. Čia kiekvienas ras širdžiai mielos veiklos, pasidžiaugs įstabia kultūra ir neišdildomais įspūdžiais.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *