Kodėl verslininkai nuomoja baidares Aukštaitijoje visais metų laikais?

nuomoja baidares AukštaitijojePasiplaukiojimas baidarėmis – viena populiariausių pramogų Lietuvoje, kurią renkasi tiek jaunesnio, tiek vyresnio amžiaus keliautojai. Verslininkai, kurie nuomoja baidares Aukštaitijoje, pripažįsta, kad didžiausias turistų antplūdis siejamas su šiltuoju metų laiku, tačiau nuoma nėra nutraukiama ir orams atvėsus. Priešingai, šaltas oras skatina išbandyti jėgas ir leistis į dar nepatirtą nuotykį.

Baidarių nuoma visiems metų laikams

Baidarių nuoma vykdoma visus metus. Tiesa, tam tikrose situacijoje, pvz., kai upių vandens lygis sumažėja arba vanduo užšąla, tenka rinktis kitus vandens maršrutus arba kelioms savaitėms atidėti plaukimo planus. Kiekvienas metų laikas turi savų privalumų ir trūkumų. Vasara siejama su gera nuotaika ir gana nesudėtingu žygiu – tai puikus metas leistis į kelionę, kadangi galima išbandyti praktiškai visas Lietuvos upes, grožėtis išskirtiniais gamtos vaizdais, plaukti tiek ramesniais, tiek itin vingiuotais maršrutais. Iš kitos pusės, vasaros metu išsinuomoti baidares yra kiek sunkiau, kadangi tiek laiveliai, tiek populiariausi upių maršrutai ar stovyklavietės rezervuojamos dar prieš kelis mėnesius. Tai reiškia, kad ir plaukimo metu susidursite su kitais keliautojais. Vertinantiems privatumą ir ramybę, siūloma rinktis pavasarį ar rudenį, kuomet keliautojų skaičius yra mažesnis, todėl tiek pats plaukimas, tiek poilsis stovyklavietėje, greičiausiai, leis mėgautis atostogų ramuma. Žiemos plaukimai rekomenduojami aštrių pojūčių mėgėjams, kuriems nebaisu nei iššūkiai, nei žiemos šaltis. Šiuo atveju reikia iš anksto pasikalbėti su baidarių nuomotojais ir pasidomėti, ar jūsų pasirinktu maršrutu žiemos metu iš tiesų organizuojami plaukimai. Be to, neišsiversite ir be termo aprangos, kurį pasirūpins jūsų komfortu plaukimo metu.

Vienas aktyviausiai lankomų Lietuvos regionų – Aukštaitija

Planuodami kelionę baidarėmis, turite pagalvoti ir apie kraštą, kurio upes ketinate aplankyti. Vienas dažniausių pasirinkimų – plaukimai Aukštaitijoje. Šis regionas žavi išskirtine gamta ir ramybe, todėl plaukimą Aukštaitijos upėmis renkasi ne tik lietuviai, bet ir užsienio svečiai. Dar vienas privalumas – išplėtotas baidarių tinklas suteikia gana plačias galimybes rinktis, todėl nesunkiai atrasite tiek jūsų lūkesčius atitinkančias baidares, tiek jums ir jūsų artimiesiems patrauklų maršrutą. Jei ketinate gamtoje praleisti naktį ar kelias, iš anksto pasikalbėkite su baidarių nuomotojais dėl galimybės miegoti stovyklavietėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *