Kokią įstaigą pasirinkti ieškantiems skolų refinanasavimo?

skolų refinansavimasKai svarstome apie refinansavimo galimybę bandome surinkti kuo daugiau informacijos apie tokias paslaugas teikiančias bendroves. Tačiau tik vienas iš keturių lietuvių palygina visos galybės internete besiskelbiančių įmonių pasiūlymus. Tad pabandykime išskirti privalumus ir trūkumus pagrindinių iš jų.

Bankai

Nori nenori, o bankuose skolų refinansavimas yra griežčiausiai reglamentuota sritis. Nepaisant to kur kreipsitės paskolu refinansavimas bankuose (tarkim, paskolos refinansavimas swedbank, paskolos refinansavimas seb) turi griežtus apribojimus. Įsipareigojimų perkreditavimas čia neteikiamas įsiskolinusiems asmenims arba tiems, kurių asmens kredito istorija jau turi prastų įrašų. Taip pat tokios paslaugos praktiškai nepasiekiamos tiems, kurių pajamų tvarumas kelia abejonių.

Kredito unijos

Kredito unijose, kaip taisyklė, skolų refinansavimas teikiamas tik unijos nariams. Todėl norint įsipareigojimų perkreditavimo iš Unijos teks tapti jos nariu.

Tam tikrais atvejais unijose siūlomos palūkanos yra didesnės nei bankuose. Kita vertus, sąlygos čia irgi lankstesnės. Todėl galimas refinansavimas be turto ikeitimo. Be kita ko paskolu refinansavimas atsiliepimai unijose yra tik geriausi.

Privačios bendrovės

Privačios bendrovės turi savų taisyklių. Todėl skolų refinansavimas čia teikiamas pagal kiekvienos bendrovės patvirtintą tvarką ir gali skirtis. Reikia labai atidžiai išsiaiškinti ir susipažinti su tomis taisyklėmis.

Didžiausias privalumas yra tokių bendrovių skaičius. Didelė pasiūla visuomet yra privalumas klientui, nes konkuruodamos įmonės gerina sąlygas. Prireikus teikiamas paskolu refinansavimas isiskolinusiems su mažesnėmis palūkanomis.

Fiziniai asmenys

Fiziniai asmenys skolindami pinigus prašo didesnių palūkanų nei bankai ar kredito privačios bendrovės. Tačiau tai nėra taisyklė. Kita vertus, sandoriai su fiziniais asmenimis turėtų būti įteisinti sutartimi pas notarą. Ši procedūra kainuoja papildomai.

Fiziniai asmenys dažniausiai skolina savo mieste turintiems žmonėms, tarkim, paskolu refinansavimas kaune. Didžiausias trūkumas tokių sandorių yra norinčių paskolinti paieška. Dažniausiai ji atliekama internetu, tačiau tokių žmonių nėra tiek daug. Kita vertus, dažniausiai skolinamos nedidelės sumos, kuriomis nepavyks padengti ilgalaikių įsipareigojimų.

Žinoma, beveik tiek pat atsveria ir skolinimosi iš fizinių asmenų privalumai tokie kaip paskolu refinansavimas be uzstato ar be ilgalaikio turto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *