Kokie laiptai jūsų namuose atrodys jaukiausiai?

mediniai laiptaiJaukumas – ko gero pati svarbiausia jūsų namų interjero savybė. Jeigu svetainė, sienos, laiptai atrodytų nejaukiai, ko gero ir patogumas to neatpirktų. Tačiau, dabar jaukumą su patogumu galima kuo puikiausiai suderinti – ypač jeigu kalbame apie laiptus.

Patikimiausi – mediniai laiptai

Mediniai laiptai tikrai pridės jūsų namams jaukumo. Kaip ir anksčiau, taip ir dabar – jie yra labai populiarūs Lietuvoje. Tačiau, jeigu kam nors mediniai laiptai asocijuojasi su senove ir klasikiniu stiliumi, tuomet reikėtų pabrėžti, kad dabar šie laiptai gali būti kur kas universalesni. Galite rasti labai gražių medinių laiptų dizainų, kur iš dviejų medinių sijų sukonstruoti laiptai tikrai puikiai atrodo su stikliniu įkomponavimu.

Be abejo, mediniai laiptai taip pat asocijuojasi su saugumu, ir tikrai ne be reikalo. Medienos specialistai rekomenduoja pirkti laiptus, kurie būtų pagaminti iš buko, uosio, beržo arba ąžuolo, jeigu jūs norite maksimalaus saugumo.

Kokį medinių laiptų tipą rinktis?

Jeigu nusprendėte išnaudoti medžio privalumus ir ketinate pirkti medinius laiptus, tuomet jums taip pat reikės pasirinkti iš dviejų skritingų iš medienos gaminamų laiptų tipų – masyvaus medžio laiptus arba klijuoto medžio laiptus.

Skirtumas kainoje yra gana nemažas, kadangi medžio masyvą yra gana sunku rasti, tad jūs gausite iš vieno medžio pagamintus laiptus, kuriuose nebus nei jokių sujungimų, nei jokių suklijavimų. Savaime suprantama, kai kuriems žmonėms tie sujungimai gali atrodyti negražiai, tad jeigu jūsų skonis taip pat toks, geriau pirkite vientiso medžio laiptus.

Be abejo, jeigu norite šiek tiek sutaupyti, tuomet pasirinkite laiptus iš suklijuoto medžio. Jie taip pat gali būti ne ką mažiau kokybiški, tačiau sujungimai gali matytis šonuose arba ant medienos paviršiaus. Taip pat vertėtų atkreipti dėmesį, kad tokie mediniai laiptai gali būti su dvejopu sujungimu – arba plokščiu, arba dyginiu. Specialistai teigia, kad mediniai laiptai su dyginiu sujungimu yra patvaresni, todėl nieko keisto, kad šie mediniai laiptai dabar yra populiaresni.

Norint apžiūrėti įvairius medinių laiptų modelius, jums net nereikia niekur eiti – galite tiesiog atsidaryti savo interneto naršyklę ir užsukti į medinių laiptų gamintojų interneto svetainę, kur pamatysite foto galeriją su kiekvieno medinių laiptų modelio aprašymu. Ten taip pat pamatysite ir kainą bei turėsite galimybę iš karto susisiekti su gamintojais, jeigu modelis jus sudomino ir tikrai norėtumėte tokius medinius laiptus matyti savo namuose.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *