Nauja mada Lietuvoje – „išeiginiai“ vyriški kombinezonai

vyriški kombinezonaiJau kuris laikas didmiesčiuose galima pastebėti vyrus, išėjusius į viešumą su kombinezonais. Nieko čia tokio, ar ne? Tik paprastai kombinezonai yra laikomi darbiniu, o ne „išeiginiu“ rūbu. Taip pat kombinezonai labai praverčia miegant labai vėsinamose patalpose arba iš viso lauke šaltu metu. Šį kartą vyriški kombinezonai turi naują paskirtį – būti mados viršūne.

Vyriški kombinezonai yra siuvami iš pašiltintos medžiagos, kad su jais būtų galima vaikščioti tiek namie, tiek lauke. Tai itin patogus ir praktiškas rūbas. Su juo šilta ir patogu, jam nereikia daug priežiūros, jis labai patvarus ir lengvai skalbiamas. Kaip sportinis kostiumas, tik vientisas, o ne iš dviejų dalių.

Kombinezonai yra su kišenėmis, todėl į jas galima įsidėti piniginę, mobilųjį telefoną ir leistis į kelionę. Tai naujausias mados klyksmas, kurio lietuviai noriai klausosi. Kol kas tik dar klausosi, nes gatvėse pamatytas vyriškis su kombinezonu dar vis kelia daugiau nuostabos. Teko matyti ir stebėti moterų žvilgsnius. Kai kurie piktinosi, kai kurie juokėsi ir šaipėsi, todėl ši naujovė dar kurį laiką mėgausis įvairiu dėmesiu.

Vyriški kombinezonai atėjo iš darbo rūbų. Juos nuolatos dėvi įvairių profesijų atstovai, tačiau aišku tik viena, jie visi daug laiko praleidžia lauke, kur oro sąlygos yra nepastovios ir gali skaudžiai atsiliepti sveikatai. Kombinezonas neleidžia perpūsti nugaros ir pasigauti visokių nereikalingų ligų, kurių gydymas – nemalonus ir skausmingas. Miegojimo kombinezonai yra mėgstami turizmo ekstremalų, kurie net žiemą sugeba pasistatyti palapines miške ir nakvoti po atviru dangumi. Aišku, tokių pas mus mažai, tačiau medžiotojai tikrai vertina tokias mados „išmones“. Neabejojame, kad netrukus vis daugiau ir daugiau vyrų pradės nešioti šį rūbą ne tik dėl noro pasirodyti ir atkreipti į save dėmesį, bet dėl paprasčiausio patogumo. Vyriškas kombinezonas tinka tiek studijoms, tiek darbui, tiek laisvalaikiui lauke ir namuose. Jis elastiškas, lengvai plaunamas ir stilingas.

Nuo šių kombinezonų alpsta ir kai kurios moterys. Aišku, joms yra siuvami specialūs moteriški kombinezonai, tačiau šis rūbas tuo ir unikalus – jį gali nešioti ir moterys, ir vyrai. Išbandykite savo kombinezoną jau dabar. Juo labiau, kad jis nėra labai brangus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *