Nusileidau Kauno oro uoste naktį. Ką daryti?

Air Hotel viešubtis Karmėlavoje Paskutiniu metu vis dažniau kalbama, kad Kauno oro uostas labai išsiplėtė ir jam reikia skirti daugiau skrydžių. Vasaros pavyzdys parodė, kad šis, nors ir gana mažas, tačiau tikrai funkcionalus oro uostas gali susitvarkyti su kur kas didesniais kiekiais skrydžių. Tokiu atveju verta plačiau paanalizuoti kur dėtis, jeigu nusileidote Karmėlavoje nakties metu. Nakvynė Karmėlavoje yra išeitis, kadangi pasiekti miesto centrą taksi gali būti gana sunku.

Nakvynė Karmėlavoje nebus patogi oro uoste ant suoliuko, kadangi jis nėra pritaikytas patogiam pasibūvimui. Tokiu atveju turite kelias alternatyvas ir pagal savo poreikius bei galimybes galite pasirinkti tą variantą, kuris Jums labiausiai tinka.

AIR Hotel viešbutis Karmėlavoje yra pats patraukliausias būdas norintiems komfortabiliai, tarsi namuose praleisti naktį. Trijų žvaigždučių viešbutis atitinka skirtingų žmonių poreikius, taigi kiekvienas pagal savo norus bei investicijos galimybes gali nuspręsti, ar jam tinka miegas šiame viešbutuke. Svarbiausia, kad jis yra netoli oro uosto, taigi atvykus nepalankiu paros metu patogiausia keliauti tiesiai į viešbutį ir ten jaukiai praleisti naktį.

Nusprendus važiuoti su taksi iki miesto centro sumokėsite kur kas daugiau. Viešbučio savininkas stengiasi prisitaikyti prie keliaujančių žmonių poreikių ir pasiūlyti jiems ne tik kokybiškas, tačiau ir pigias paslaugas.

Visi puikiai žinome, kad taksi vairuotojai dažniausiai pelnosi iš tų žmonių, kurie nusileidžia oro uoste. Lietuviams kur kas lengviau, tačiau užsieniečiai dažniausiai sumoka net kelis kartus didesnę pinigų sumą vien todėl, kad nežino vietinių kalbos ir kadangi jie paprasčiausiai nesusipažinę su vietinių taksistų kultūra. Todėl draugams, kurie lankysis mūsų šalyje, rekomenduojame pasiūlyti apsistoti komfortabiliame viešbutyje, kuris leis sutaupyti!

Galiausiai, vakare dar važiuoja autobusai iki centro, tačiau darbo valandos baigiasi apie 23. taip pat, tokie autobusai važiuoja vos ne kartą per valandą,m tad atvykus netinkamu laiku – teks ilgai laukti, kol pavyks įsėsti į autobusą.

Paprasčiausias būdas – nakvynė viešbutyje. Kainuoja nedaug, o paprasčiausia naktis po skrydžio bus kur kas malonesnė.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *