Parduodami butai Vilniuje: kokių dokumentų jums reikia?

parduodami butai VilniujeKiekvienas turime susikūrę savo svajonių namus. Jei ne realybėje, tai bent jau galvoje, kur tikimės, kad vieną dieną iš fikcijos jie pavirs realybe. Kiekvienas iš mūsų trokšta tokios gyvenamosios vietos, kuri mums primintų vaikystės namus, kuriuose jautėmės tokie saugūs. Tačiau užaugus ateina laikas kurti savuosius: lėtai ir atsakingai.

Parduodami butai Vilniuje turi gana platų pasirinkimą, kadangi nekilnojamasis turtas tampa viena iš populiariausių verslo rūšių. Tuo pačiu lietuvaičiai turėtų džiaugtis turį tokį platų pasirinkimą padedantį realizuoti savo svajones. Tačiau dažniausiai paieškos ne tokios paprastos, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Parduodami butai Vilniuje, kaip ir visur kitur, yra įteisinami dideliu kiekiu dokumentų, kurie padeda visą procesą padaryti legaliu. Pateikdami pagrindinius dokumentus padėsime jums paprasčiau suvokti visus teisinius reikalavimus, kurie yra būtini perkant nekilnojamąjį turtą.

Pirkimo – pardavimo sutartis

Tokio tipo dokumentą pasirašo abi pusės ir jį patvirtina notaras, kad viskas yra legalu ir tiek pirkėjas, tiek pardavėjas sutinka su nustatytomis sąlygomis ir teikiama pinigų suma. Parduodami butai Vilniuje tiesiog privalo būti įteisinami notaro, kad paskui nekiltų nesusipratimų. Prieš pasirašant sutartį būtinai aptarkite smulkmenas: buto defektus, išsimokėtiną pinigų sumą, kas būtų, jei pirkėjas negalėtų laiku pervesti pinigų ir panašiai…

Nekilnojamojo turto įregistravimas

Parduodami butai Vilniuje privalo būti įregistruoti registrų centre. Pasirinkite jums labiausiai tinkantį variantą. Keliaujant į vietą su savimi turite turėti asmens dokumentą ir notaro patvirtintą pardavimo – pirkimo sutartį.

Jei naudojatės kredito paslaugomis…

Jei bankas taip pat yra dalis viso proceso – visus reikalingus dokumentus taip pat privalote turėti su savimi. Parduodami butai Vilniuje nėra pigūs, tad nenuostabu, kad paskola jums gali būti reikalinga. Tokiu atveju nerašoma trišalė sutartis, tačiau visur turi figūruoti banko padėtis ir joje pateikiama suma su palūkanomis, kurios jūsų laukia kiekvieną mėnesį.

Raskite tobulus namus, kuriuose galėsite jaustis saugus ir laimingas. Kiekvienas žmogus per savo gyvenimą privalo tokiuose gyventi. Mes mes esame to verti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *