Ruošiamės šventėms: kvietimai, atvirukai, vokai ir papuošimai

vokaiRuošiantis svarbiam vakarėliui, tenka kaip reikiant pasukti galvą, kaip pasirūpinti ne tik svečių sukvietimu, bet ir kiekviena smulkmena, kuri vienaip ra kitaip padės svečiam susikurti nuomonę apie šventės šeimininką. Įprasta manyti, jog rankų darbo prabangūs vokai su kvietimais, dailios staltiesės ar  kiti papuošimai kainuoja kalnus pinigų ir dar daugiau laiko juos surasti. Tačiau iš tiesų, tokia smulkmena yra itin vertinama ir gali paversti Jūsų švente išskirtine ir nepamirštama.

 Kaip paprastos smulkmenos prisideda prie šventės įspūdingumo?

  •  Kvietimai. Žinoma, jog pirmiausia, kada svečiai susikurs nuomone apie Jūsų švente tai bus laikas, kuomet jie gaus kvietimą ten atvykti. Tai labai svarbus žingsnis, kuriam reikia skirti pakankamai dėmesio.  Pasirūpinkite, kad ne tik patys kvietimai, bet ir vokai, į kuriuos jie bus įpakuoti simbolizuotų tik tai, kokia smagi ir daili bus Jūsų šventė. Jei tai vestuvės, greičiausiai kvietimus dabinsite rankų darbo n4riniuotomis juostelėmis ir auksiniais žiedais, o jei ruošiatės krikštynoms – žydromis ar rožinėmis detalėmis. Labai svarbu, kad kvietimai alsuotu jaukumu ir nuoširdumu, nes, galite tikėti galite ne, bet tai lemia svečių apsisprendimą atvažiuoti.
  • Sutikimas. Atvykus į šventę svečiai tikisi, jog čia yra laukiami. Labai geras būdas jiems tai parodyti –  paruošti stalo korteles. Jas galite užsisakyti patys pagal pakuočių ir spaudos gamintojų turimus šablonus arba susikurti savo dizainą ir pateikti jį užsakovui. Pasirūpinkite, kad kortelės būtų dailios ir elegantiškos. Net jei ir ketinate užsisakyti pigų variantą, tereikia, kad jis būtų tvarkingas, o užrašai nepadriki ir tinkami įskaitomi. Korteles galite būti padėję ant jau serviruoto šventės stalo arba prie įėjimo ant atskiro papuošto stalo. Kiekvienas svečias žinos, jog apie jį buvo pagalvota ruošiantis šventei. Nepamirškite ant vardinių kortelių parašyti nedidelę frazę, pasveikinimą ar palinkėjimą savo svečiams – tai taps tarsi nedidelis prisiminimas apie Jūsų šventę.
  • Dovanos. Dažniausiai tokios šventės kaip vestuvės ar krikštynos neapsieina be suvenyrų ir dovanų svečiams. Kartais manoma, jog tai labai brangi pramoga, tačiau iš tiesų taip nėra. Yra puikus būdas nustebinti savo svečius neišleidžiant daug pinigų. Paruoškite kažką nebrangaus, tačiau mielo. Tai gali būti Jūsų kepti sausainiai, šventės saldainiukai, arbatų komplektukas ar kažkas panašaus. Pasinaudokite fantazija ir šią nedidelę dovaną tinkamai įpakuokite. Jums pravers spalvoti maišeliai, raštais papuošti spalvingi vokai, įvairios juostelės ir papuošimai. Tinkamai įpakuota net ir nedidelė smulkmena tikrai paliks neišdildomą įspūdį Jūsų svečiams.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *