Stogo šiltinimas. Stogo sujungimas su siena

stogo šiltinimas

Praktikoje pastebima, kad dažnai daromos klaidos jungiant sienos šiltinimo medžiagas su stogo šiltinimo medžiagomis, ypač jei jos skirtingos.

Kas dažniausiai neįvertinama, šiltinant stogą šioje vietoje:

  • Ignoruojamas šios dalies sandarinimo svarbumas ir būsimos grėsmės.
  • Ignoruojamas teisingo šiltinimo medžiagų pasirinkimo svarbumas.
  • Kaip teisingai sujungti stogo ir sienų šiltinimo medžiagas, kad užtikrintume sandūros sandarumą.

Ar teisingai suvokiame?

Statant namą, nepakankamai įsigiliname į šią konstrukcijos vietą. Kodėl ji tokia svarbi?

Dažnai naudojame skirtingas šiltinimo medžiagas, o kartais ir skirtingas technologijas. Jas renkamės išgirdę iš kaimynų, pažystamų ar draugų, bet retai pasinaudojame architekto ar konstruktoriaus patarimais. Išsirinkę medžiagas, pasikliaujame statybininko kompetenciją ir dažnai po to nusiviliame, vietoj to, kad galėjome pasidomėti rekomendacijomis iš gamintojo.

Kaip prarandame šilumą?

Šiltas oras kyla į viršų ir, esant šios jungties nepakankamam sandarumui, per plyšius šiltas oras patenka į lauką. Taip prarandame milžiniškus kiekius šilumos.

Kita problema – tai šoninis vėjas, kuris atsimuša į sienos ir stogo šiltinimo medžiagų sandūrą, per nesandarumus patenka į namo vidų, o per kitoje namo pusėje esančius nesandarumus išstumia šiltą orą.

Kaip spręsti, kad stogo šiltinimas būtų tinkamas?

Jei naudojate tradicines šiltinimo medžiagas, tai reikia idealiai sandariai stogo antikondensacinę plėvelę, suklijuoti su sienos konstrukcija, o garą izoliuojančią plėvelę sandariai sujungti su sienos vidine dalimi. Tačiau racionalesnis sprendimas yra pasirinkti sandaraus šiltinimo technologiją GAMO, kuri, šiltinant stogą, iš karto sujungs sienos ir stogo šiltinimo sluoksnius, užgarantuos konstrukcijų sandarumą ir leis išvengti tradicinių problemų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *