Žaidimai internetu: ką privalo suprasti kiekvienas pirkėjas?

Playstation 4 žaidimaiMėgstate kompiuterinius žaidimus ar tiesiog mąstote kur juos galėtumėte įsigyti už patrauklią kainą? Ko gero daugelis susigundo tais pasiūlymais, kuriuos skelbimų portaluose pateikia privatūs asmenys. Ten kainos ypač mažos, o siūlomi žaidimai yra neva patys naujausi. Realybė yra tokia, kad skelbimų portaluose ne visada viskas siūloma sąžiningai. Yra įvykusi ne viena apgavystė, kuomet pirkėjai, vedami mažų kainų, liko be nieko – be žaidimų ir be pinigų. Jeigu norite įsigyti kažkurios konsolės žaidimus, iš pradžių turėtumėte pasidomėti el. parduotuvių pasiūlymais. Playstation 4 žaidimai ar kitų konsolių žaidimai ten parduodami visai geromis kainomis, o didžiausias pliusas būtų tas, kad tokiose vietose kompiuterinius žaidimus įsigyti yra be galo saugu.

Skelbimų tinklapiuose pigiausių žaidimų ieškantys pirkėjai dažniausiai susiduria su problema, kuomet nėra garantuojamas saugus atsiskaitymas. Trumpai tariant, pinigai vedami į nelabai žinomų asmenų banko sąskaitas. Galiausiai, kai pinigai pervedami, sukčiai juos tiesiog pasisavina, o pirkėjas taip ir nesulaukia žadėto žaidimo. Kaip bebūtų, skelbimų portaluose ne visi pardavėjai yra laikomi sukčiais. Tikrai galima rasti puikių vienkartinių pasiūlymų, tačiau jų yra gana nedaug. Ieškantiems pačių naujausių žaidimų, geriausia būtų vengti rizikos. Jums reikėtų rinktis el. parduotuves, kurios kompiuteriniais žaidimais prekiauja ne pirmą dieną.

Pačios populiariausios lietuviškos žaidimų parduotuvės internete neretai skelbia įvairias akcijas. Tai gali būti vienas iš būdų įsigyti naujausius žaidimus už ypatingai žemą kainą. Aišku, ne visuomet specialiais pasiūlymais pavyksta pasinaudoti naujokams. Tad, jeigu norite būti garantuoti, kad tikrai bus galima kažkiek sutaupyti, siūloma pasižiūrėti kokios nuolaidos taikomos, jeigu perkamas ne vienas žaidimas. Turite žinoti, kad dauguma internetinių parduotuvių pirkėjams siūlo kažką papildomai mainais į tai, jog pirkėjas išleis tam tikrą sumą. Tad, jeigu perkate kelis žaidimus, galbūt jums pardavėjai pasiūlys papildomą nuolaidą, o galbūt viskas bus pristatoma nemokamai per vieną darbo dieną.

Perkant kompiuterinius žaidimus, nepartartina rizikuoti su atsitiktinai rastais pasiūlymais. Neretai socialiniuose tinkluose galima aptikti reklamas, kuriose siūlo naujausi žaidimai, o jų kainos neretai būna netgi per pus mažesnės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *