5 patarimai, kurie pravers formuojant savo stilių

striukė

Kai kurios iš mūsų nuolatos desperatiškai ieškome naudingų stiliaus patarimų, kuriuos galėtume pritaikyti formuodamos savo unikalų ir išskirtinį įvaizdį, tačiau, deja, bet ne visuomet mūsų randami patarimai padeda pasiekti norimą rezultatą ir leidžia mums atrodyti stulbinamai. Tačiau kartais mes tiesiog ieškome pernelyg giliai ir manome, kad stiliaus patarimai turėtų būti labai sudėtingi. Laimei, mūsų stiliaus formavimas neturi būti toks komplikuotas ir sunkiai įgyvendinamas. Tai gali ir turėtų būti labai malonus ir daug teigiamų emocijų sukeliantis procesas.

Žinokite, ką turite ir kur visa tai yra

Tai atrodo labai paprasta taisyklė ir labai elementarus patarimas, tačiau didžioji dalis moterų apie tai pamiršta ar tiesiog numoja į tai ranka. Tačiau pagalvokite apie tai, kiek kartų jūs buvote atvėrusios savo drabužių spintos duris ir susiėmusios už galvos, nes net nenumanėte, ką galėtumėte apsirengti? Kiek kartų jūs kėlėte sau didžiulį stresą vien todėl, kad jums būdavo sunku surasti norimą drabužį ar aksesuarą? Sutikite, suskaičiuoti tokias situacijas būtų per daug sudėtinga, o kai kurioms iš mūsų – tiesiog neįmanoma užduotis.

Todėl pirmiausia jūs turėtumėte suprasti, kas slypi jūsų drabužių spintoje ir kur yra sudėlioti konkretūs jums patinkantys drabužiai. Jei jūsų drabužių spinta bus tvarkinga ir joje kiekvienas drabužis turės savo vietą, galėsite pamiršti apie didžiulį galvos skausmą keliantį kasdienį savo įvaizdžio formavimo procesą.

Visuomet turėkite bent kelias poras džinsų

Ir šiuo atveju mes turime galvoje tobulai jums tinkančius džinsus. Nepaisant to, koks bebūtų jūsų kasdienis įvaizdis, bent kelias poras jums tinkančių džinsų savo drabužių spintoje turėti yra tiesiog privaloma ir būtina. Todėl jei jau kurį laiką jūs nesate patenkintos savo dėvimais džinsais ir dėl to neretai bandote pasirinkti kitus drabužius, pats metas keliauti į parduotuvę ir surasti tai, kas jums iš tikrųjų galėtų tikti.

Nebijokite eksperimentuoti su spalvomis

Įprastai renkatės tik vienos ar kelių spalvų drabužius? Manote, kad tik tai jums geriausiai tinka? Tačiau jei jūs neleisite sau eksperimentuoti su spalvomis, galiausiai galite suprasti, kad jūsų įvaizdis yra pernelyg pilkas ir neįdomus. Leiskite sau išbandyti naujas spalvas. Suteikite sau didesnę pasirinkimo laisvę. Jūsų moteriška striukė nebūtinai privalo būti juoda! Jūsų džinsai neturi būti tik mėlyni! Jūsų batai gali būti margi, raudoni ar žali! Išbandykite tai, ko dar niekuomet nebuvote bandžiusios. Galite būti tikros, kad tai gerokai pagyvins jūsų įvaizdį.

Žinokite savo išmatavimus

Jei norite suformuoti nepriekaištingą savo įvaizdį, visų pirma jūs turėtumėte žinoti ir savo kūno linijas. Tai reiškia, kad kiekviena iš mūsų turime žinoti ne tik kokia yra mūsų kūno forma, tačiau ir kokie yra tikslūs mūsų kūno linijų išmatavimai. Tik tokiu būdu mes galėsime pasirinkti drabužius, kurie mums nėra nei per dideli, nei per maži. Tik tuomet mes galėsime dėvėdamos savo pasirinktus naujus drabužius jaustis savimi ir būti nesuvaržytos. Komfortas ir pasitikėjimas savimi yra viskas!

Nevenkite lankytis pas siuvėją

Nemanykite, kad kaskart drabužių parduotuvėje jūs turite atrasti tai, kas tobulai atitinka jūsų kūno linijas. Tiesą sakant, tai padaryti įprastai yra pernelyg sudėtinga. Todėl jei žvalgantis po drabužių parduotuvę jūsų akis užkliūva už tam tikro drabužio, kurį tiesiog akimirksniu įsimylite – galite jį įsigyti, nepaisant to, kad galbūt jis jums yra per didelis. Jūs visuomet galite su juo nukeliauti pas savo siuvėją, kuris pritaikys jį atsižvelgiant į jūsų kūno formas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *