Apatinis trikotažas – kas tai?

apatinis trikotažas Išgirdus frazę „apatinis trikotažas“ dažnam iš mūsų ši frazė asocijuojasi su paprasčiausiais, kasdieniais elementais: liemenėlėmis, kelnaitėmis, pižamomis. Žinoma, pačių įvairiausių spalvų, formų, modelių, bet viskas tuo ir apsiriboja. Bet tai anaiptol nėra tiesa. Sąvoka „apatinis trikotažas“ apima labai platų prekių asortimentą. Kadangi apatinio trikotažo rūbai vilkimi ant nuogo kūno, jiems priskiriamos: liemenėlės, kelnaitės, prisegamos kojinės ir pėdkelnės, kojinių diržai, korsetai, gracijos, keliaraiščiai, kūno kojinės ir kiti seksualūs apatiniai, maudymosi kostiumėliai, formuojantys bei sutempiantys apatiniai, įvairūs apatiniai marškinėliai. Taip pat įvairiausi miego rūbai kaip pižamos, naktinukai,  ilgi naktiniai. Truputį plačiau apie kiekvieną iš šių grupių.

Liemenėlėms priskiriamos ne tik kasdien vilkimos, įprastos, bet ir sportui, aktyviam gyvenimo būdui tinkančios liemenėlės. Taip pat itin atviros, gundančios bei seksualios liemenėlės. Ir žinoma, nereikia pamiršti silikoninių priklijuojamų liemenėlių, kurios itin populiarios tarp atvirų rūbų mėgėjų ir yra tikras išsigelbėjimas renkantis aprangą įvairioms šventėms.

Kelnaičių pasirinkimas taip pat platus. Įprastos klasikinės, šortukai, prailginti šortukai, siaurintos arba kelnaitės su juostele. Taip pat figūrą koreguojančios, prailgintos, paaukštintu juosmeniu, stangraus audinio kelnaitės.

Figūrą koreguojantis apatinis trikotažas – tai ne tik kelnaitės, bet ir dailiai priglundančios gracijos, puikiai taliją dailinantys ir krūtinę išryškinantys korsetai. Figūrą koreguojančios suknelės. Ir žinoma pėdkelnės. Taip taip. Pėdkelnės taip pat. Storesnės, plonesnės, koreguojančios ar gundančios plonytės kojinės – visa tai apatinis trikotažas.

Miegui skirtas apatinis trikotažas irgi turi daug „šeimos narių“. Ne tik pižamos ir naktinukai, ilgi naktiniai, bet marškinėliai ir glaustinukės bei įvairiausį seksualūs naktinukai. Seksualūs rūbai nėra išskiriami. Visi jie: kūno kojinės, naktinukai, erotinės aprangos detalės, specialūs kostiumai, netgi įvairūs lipdukai speneliams, priskiriami apatiniam trikotažui.

Beje, turbūt nepagalvotumėte, kad maži niekučiai kaip petnešėlės, įvairūs prailgintojai, segtukai petnešėlėms sukabinti arba pagalbiniai priedai kaip įvairiausio dydžio ir formos įdėkliukai taip pat yra apatinis trikotažas. Nesvarbu, jos gelinės, silikoninės, siūtos iš audinio ar poroloninės.

Taigi apatinis trikotažas labai plati prekių grupė. Prekių apie kurias net nepagalvotumėte.

 

1 comment / Add your comment below

  1. į apatinio trikotažo kategoriją dar turėtų atskiru punkteliu būti įtraukti ir seksualūs rūbeliai, kūno kojinės ir visa kita. nes, na.. irgi apatinis trikotažas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *