Atvirukai kiekvienai progai

atviruku gamybaTikriausiai dar niekada nebuvo taip paprasta susikurti atviruką skaitmeniniu būdu, kaip dabar: galima užsisakyti norimą šabloną arba jį parsisiųsti, patiems susimaketuoti ir tiesiog atsispausdinti. Atviruku gamyba dabar remiasi vos kelių mygtukų paspaudimu, net nekėlus kojos iš namų! O štai atviruku spausdinimas vilnius – tapo populiariu pasirinkimu tiek tarp privačių asmenų, tiek tarp įmonių, kuriant asmeninius projektus.

Atvirukų rūšys ir spausdinimas

Parduotuvių ir pašte esantys atvirukų stendai nukrauti gausiu atvirukų asortimentu, visgi, neretai sunku išsirinkti tinkamą ypatingai progai. Tad, jeigu sunku išsirinkti reikiamą atviruką prekybos centre, atėjo metas susikurti savo. Atvirukai gali būti labai įvairūs, o vieni populiariausių – tai įprasti, neperlenkiami atvirukai arba atvirlaiškiai. Galima pasirinkti norimą iliustraciją, nuotrauką, tekstą ir turėsite norimą atviruką, tokio, kokio nerasite jokiame pašte ar prekybos centre. Taip pat populiarūs ir sulenkiami atvirukai. Šie atvirukai dažniausiai naudojami oficialesnėmis progomis (sveikinimams, ypatingomis progomis, kvietimams, padėkoms). Atvirukus galima pasirinktinai spausdinti ofsetine arba skaitmenine spauda. Ofsetinė spauda pritaikyta dideliems tiražams (nuo 1000 vnt.), o skaitmeninė spauda skirta mažiems tiražams (iki 500 vnt.). Kadangi atvirukai dažniausiai spausdinami skaitmenine spauda, tai atviruciu gamyba neužima ilgo laiko tarpo. Paprastai atviruku spauda užtrunka vieną darbo dieną, žinoma spausdinimo trukmė priklauso nuo atvirukų vienetų skaičiaus. Dabar naudojami itin modernūs spausdintuvai, kurie suteikia galimybę spausdinti ne tik standartinius atvirukus, bet ir įvairių netradicinių formatų atvirukus pagal kliento poreikius. Tad visos spaudos galimybės suformuotos taip, kad klientas liktų patenkintas galutiniu rezultatu.

Kiek progų, tiek atvirukų

Atvirukas ne tik šilta komunikacijos priemonė, bet ir nuoširdi dovana, staigmena kiekvienai jūsų sugalvotai progai. Niekas nesuklys teigdami, kad atvirukai gimtadieniui skina populiarumo viršūnes, o jų įmantrumui – nėra ribų! Juk pas kiekvieną namie rastume bent kelis užsilikusius gimtadienio atvirukus. Visgi atvirukai neapsiriboja vien tik ties tradiciniais sveikinimais gimtadienio, vestuvių, krikštynų, didžiųjų metų švenčių progomis ar siunčiant sveikinimus nuo įmonių partneriams ir lojaliems klientams. Kai skaitmeninės spaudos galimybės dabar prieinamos kiekvienam, galima leistis į fantazijų pasaulį, kurti atvirukus bet kokiomis progomis, juos atsispausdinti ir nusiųsti adresatui! Įsivaizduokite kaip būtų šaunu nustebinti savo mylimąjį personalizuoti kvietimu romantiškai vakarienei? Arba pakviesti seniai matytą draugę paplepėti prie arbatos puodelio? O gal nustebinsite draugus unikaliu kvietimu į teminį vakarėlį? Juk kur kas bus įdomiau gauti gražų, apčiuopiamą kvietimą nei pakviesti draugus į norimą šventę, susikūrus įvykį socialiniame tinkle facebook. Galite nudžiuginti ir draugus, gyvenančius užsienyje, savos kūrybos atviruku, primenančiu jums ir jūsų draugams linksmas, kartu praleistas akimirkas. Kūrybiškų minčių gali pasisemti ir įmonės bei organizacijos, nustebindami savo darbuotojus, klientus šiltais atvirlaiškiais bei atvirukais įvairiomis progomis. Tik nebijokite eksperimentuoti!

Galimybė rinktis ir kurti

Skaitmeninės spaudos paslaugas teikiančių įmonių asortimentas tikrai įvairus. Svarbu nepaskęsti šioje pasirinkimų jūroje ir išsirinkti tinkamiausią variantą, kuris nenuvils jūsų lūkesčių ir nepareikalaus didelių išlaidų. Atviruku spausdinimas vilnius jau tapo ne vieno privačių asmenų ar įmonių pasirinkimu, galintis pasiūlyti greitas, kokybiškas ir nebrangias spaudos paslaugas. Čia įgyvendinsite savo asmeninius ir net įmonės atvirukų projektus. Jei neturite laiko, galite užsakyti atvirukų spausdinimą internetu, o atsiimti galėsite patys arba jums pristatys nurodytu adresu. Atviruku gamyba – puikus pasirinkimas ne tik sveikinimams, bet ir procesas, leidžiantis kūrybiškai išreikšti save, įgyvendinti netradicinių dovanų idėjas bei staigmenas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *