Auto nuoma miestiečių šeimoms

auto nuomaNeapkaltinkite tik kaimo gyventojų diskriminacija. Jiems auto nuoma irgi reikalinga, tačiau daug daug daug kartų rečiau, nei miestiečiams. Paaiškinsime kodėl.

Pirmiausia, miestiečiams visada patogu paimti automobilį tame pačiame mieste. Kaimo gyventojams, tuo tarpu, tektų vykti į artimiausią didmiestį, kur jų lauktų paruoštas automobilis. Tai papildomos išlaidos ir nepatogumas, kuris temdo paslaugos teikimo perspektyvas provincijoje. Su atidavimu irgi tas pats – atiduoti reikia mieste, o tai kaip tada grįžti namo į už 30-50 km esantį kaimą?.. Labai nepatogu!

Kitas svarbus momentas – pasiūla. Auto nuoma yra miestietiška ir kurortinė paslauga. Tai reiškia, kad didžiausia automobilių pasiūla yra didmiesčiuose ir kurortiniuose miestuose sezono metu. Taigi, vasarą Palangoje ir Vilniuje išsinuomoti automobilį nebus jokių problemų. Žiemą, net ir Palanga atsiduria provincijos įvaizdžio zonoje ir čia auto nuomos paslaugos aktyviai nėra teikiamos. Ši problema yra nesunkiai sprendžiama privačių asmenų ir automobilių pagalba. Deja, jie jokių garantijų suteikti negali, kad automobilis nesuges jau po pirmojo 100 metrų…

Kalbant apie garantijas. Kaimynas visada gali išnuomoti kitam kaimynui mašiną, net ir ne už pinigus, tad kainomis čia tikrai neįmanoma lygintis. Tik ar kaimyno mašina techniškai tvarkinga, išvalyta, apdrausta KASKO draudimu? Kažin?.. Čia ir prasideda ta bėda, kad rizika yra didesnė, nei sugaištamas laikas ir išleidžiami papildomi eurai už kokybiškesnes paslaugas.

Auto nuoma didmiestyje gal ir kainuoja brangiau, tačiau pasirinkimas didesnis būtent tam tikros markės automobilius mėgstantiems žmonėms. Sakykime, visą gyvenimą vairuojate tik Volvo. Už ją nėra geresnės mašinos, tad įvykus situacijai, kai reikia nuomotis, akivaizdu, kad ieškosite Volvo, o ne BMW ar Hyundai automobilio. Rask mažesniuose miesteliuose tada įmonę, kuri nuomoja Volvo…

Nuomojantis automobilį labai svarbu ir jo kėbulo tipas. Jei važiuosite į kelionę su šeima, jums greičiausiai reikės didelio vienatūrio arba net mikroautobusiuko. Jei darbiniais reikalais po visą Lietuvą – labiausiai tiks universalas su talpia bagažine. Jei reikalais po miestą – mažas ir kompaktiškas automobilis, kurį galima pastatyti bet kur… O kur dar automobilio priedai – vaikiškos kėdutės, stogo bagažinės, dviračių laikikliai ir t.t. miestiečiams pasirinkimas tikrai čia yra platesnis. Ir nesvarbu, ar norėsite rytoj, ar tik po poros mėnesių. Visada auto nuoma laukia savo klientų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *