Profesionali veterinarijos klinika – visokeriopa pagalba Jūsų augintiniui

veterinarijos klinikaJei norite, kad jūsų augintinis būtų sveikas ir stiprus, privalote skirti laiko jo priežiūrai, gydymui ir profilaktinei apžiūrai. Visokeriopą pagalbą suteiks profesionali veterinarijos klinika. Kvalifikuotos gydymo paslaugos suteikiamos ne tik šunims ir katėms, bet ir graužikams (šeškams, triušiams, žiurkėnams). Dalis klinikų rūpinasi augintiniais, atkeliavusiais iš egzotinių kraštų.

Ieškodami patikimos, jūsų lūkesčius ir augintinio poreikius atitinkančios klinikos, įvertinkite ne tik susisiekimo patogumą ar klinikos darbo laiką, bet ir čia dirbančių specialistų kvalifikaciją bei asmenines gydytojų savybes. Veterinaras privalo ne tik išmanyti savo darbą ir suteikti profesionalią konsultaciją, bet ir justi pagarbą gyvūnams. Nepamirškite, kad gyvūnai kur kas greičiau pajunta aplinkinių emocijas, t. y. savo darbo nemylintis specialistas kels augintiniui stresą.

Racionaliai įvertinkite veterinarijos klinikos teikiamas paslaugas – kuo platesnis jų spektras, tuo saugesni turėtumėte jaustis. Pasidomėkite naudojamos įrangos modernumu, naujumu ir patikimumu. Pasikalbėkite su čia dirbančiais specialistais apie gyvūnams siūlomus medikamentus, jų patikimumą ir kainas. Nepamirškite, veterinarijos klinika, siūlanti aukščiausios kokybės paslaugas, niekuomet nedirbs su pasenusia įranga ar abejonių keliančiais preparatais.

Kiekviena veterinarijos klinika siūlo atskirą veterinarių paslaugų paketą, kurį paprastai sudaro augintinių profilaktika, būtinieji skiepai, preparatų nuo parazitų skyrimas, vidaus ligų tyrimai, diagnostika ir gydymas, operacijos. Daugelis klinikų teikia dermatologijos, stomatologijos, laboratorinių tyrimų paslaugas. Dalis veterinarijos gydymo įstaigų bendradarbiauja su veterinarijos vaistinėmis, parduodančiomis ne tik gydytojo paskirtus vaistus, bet ir vitaminus bei papildus, skirtus sveikai augintinio mitybai ir gerai jo savijautai. Kvalifikuoti specialistai suteiks profesionalias konsultacijas augintinio priežiūros ir šėrimo klausimais.

Kaip atskirą veterinarinių paslaugų grupę įprasta išskirti gyvūnų kastraciją ir sterilizaciją. Ši paslauga skirta gyvūnams, kurių šeimininkai nenori sulaukti augintinio palikuonių. Įprasta manyti, kad gyvūnų kastracija ir sterilizacija kenkia augintinio sveikatai, pakeičia jo charakterį ir turi kitų ilgalaikių neigiamų pasekmių, tačiau naujausi tyrimai rodo, kad realybė yra kardinaliai priešinga – minėtąją operaciją patyrę gyvūnai yra kur kas stipresni ir sveikesni. Sterilizacija ypatingai svarbi šunų ir kačių patelėms, kadangi sumažina tikimybę pieno liaukos navikų atsiradimui.

Daugelis didmiesčiuose įkurtų veterinarijos klinikų teikia visokeriopą pagalbą ne tik darbo, bet ir švenčių dienomis. Dalis klinikų siūlo veterinaro iškvietimo į namus paslaugas. Tiesa, minėtoji paslauga kainuoja šiek tiek brangiau. Įvykus nelaimei, daugelis veterinarijos klinikų teikia skubią reanimacinę ir traumatologinę pagalbą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *