Automobilių nuoma: ką reikėtų žinoti?

Automobilių nuoma Kaune, Lietuvoje ir kitose šalyse yra ištisus metus populiari paslauga. Vairuotojams dažnai prireikia išsinuomoti automobilį ilgesniam ar trumpesniam laikui. Kaip ieškoti nuomos, kada rezervuoti automobilį ir kiek tokia paslauga gali kainuoti?

Kada reikalinga nuoma?

Dažniausiai automobiliai nuomojami, kai vairuotojus ištinka tam tikros problemos. Pavyzdžiui, nuosavas automobilis sugenda,  tačiau nėra kaip atidėti suplanuotų reikalų, kuriems reikalinga transporto priemonė. Tokiu atveju praverčia nuomojamas automobilis. Taip pat ir tuomet, kai planuojama nedidelė kelionė ir joje nesinori vairuoti savo automobilio, nes jis per mažas arba ne toks patogus. Be to, labai dažnai automobiliai nuomojami ilgam naudojimui. Dažniausiai tokia ilgalaikė automobilių nuoma  reikalinga įmonėms.

Kaip užsakyti?

Norint išsirinkti reikalingą automobilį, Jums tereikia peržiūrėti kelis nuomos punktų pasiūlymus. Išsirinkite tą puslapį, kuriame, manote, kad pateikiama profesionaliausia informacija ir kuris nuomos punktas kelia Jums pasitikėjimą. Nepamirškite, kad automobilį rezervuoti galima ir internetu, tačiau reikia tai daryti laiku. Geriausiai, kai iki datos, kuomet reikalingas automobilis,  dar yra nemažai laiko.

Kiek kainuoja nuoma?

Dažniausiai automobilių nuomos kainos priklauso nuo to, koks  tai yra automobilis ir kuriam laikui jis nuomojamas. Žinoma, kad kuo automobilio modelis yra paprastesnis, tuo pigesnė jo paros nuomos kaina, kuri gali būti net keliolika eurų. Tačiau reikėtų žinoti, kad jeigu automobilis Jums reikalingas vos kelioms dienoms, paros nuomos kaina bus aukštesnė nei tam klientui siūloma kaina, kuris ieško automobilio ilgam nuomos laikotarpiui.

Kaip išsinuomoti automobilį užsienyje?

Dar vienas dažnas klausimas, kurį išgirsta automobilių nuomos punkto darbuotojai, yra susijęs su automobilių nuomos paslaugomis užsienyje. Pavyzdžiui, jeigu planuojate kelionę į kitą šalį ir norite keliauti automobiliu, pagalvokite apie galimybę tokiam tikslui automobilį išsinuomoti. Nebūtina keliauti su savo automobiliu. Ypač tais atvejais, kai automobilis nepritaikytas, sunaudoja daug kuro sąnaudų arba yra nedraustas tokiu draudimu, kuris galiotų kitose šalyse.

Tokiais atvejais dažnai ieškoma automobilio nuomai. Tiek trumpalaikė, tiek ilgalaikė automobilių nuoma suteikiama tiek važinėjant Lietuvoje, tiek užsienio valstybėse. Rinktis tokio tipo nuomos paslaugas Lietuvoje  daug patogiau nei ieškoti nuomos užsienyje. Automobilių nuomos punktai siūlo patrauklias sąlygas nuomojantis automobilį kelionei į kitą šalį. Svarbiausia, kuo reikia pasidomėti, tai nuomos sąlygos. Reikia žinoti, jog dažniausiai tokiu atveju reikia sumokėti tam tikrą įnašą, kuris grąžinamas tik pristačius automobilį į nuomos punktą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *