Automobilių nuoma Vilniuje – protingas pasirinkimas mėgstantiems komfortą

automobilių nuoma VilniujeArtimiausiu metu planuojate aplankyti Lietuvos sostinę, o gal jus čia veja darbo reikalai? Jei taip, pats laikas pagalvoti, kaip nuvyksite iš taško A į tašką B, o pasirinkimų turite išties nemažai: visada galite naudotis viešuoju transportu, tačiau tai nėra pats geriausias pasirinkimas, jei skubate ir neturite laiko stoviniuoti kiekvienoje autobuso stotelėje, be to, kartais tenka persėsti į kitą troleibusą arba autobusą, nes tiesioginio viešojo transporto į reikiamą vietą gali tiesiog nebūti.

Kitas pasirinkimas – taksi, tačiau kiekvienas vilnietis, kuris naudojasi taksi paslaugomis, puikiai žino, kad po euro įvedimo šių paslaugų kaina gerokai šoktelėjo į viršų, pavyzdžiui, nakties metu norintiems, iš mieto centro nuvykti į Pilaitės mikrorajoną, teks atsisveikinti su 7-10 eurų. Nepigu, tiesa? Tad, jei esate nuolatos skubantis ir savo laiką planuojantis žmogus, automobilių nuoma Vilniuje – būtent jums subalansuota paslauga.

Visų pirma, pradėkime nuo to, kad automobilių nuoma Vilniuje savo klientams siūlo gana patrauklų kokybės ir kainos santykį. Naujo ir techniškai tvarkingo automobilio kaina parai svyruoja nuo 20 iki 50 eurų. Viskas priklauso nuo to, kokio automobilio jums reikia: jei norite keliauti prabangiai – teks piniginę atverti plačiau, jei automobilis jums yra tiks transporto priemonė nuvykti iš vienos vietos į kitą – nuoma kainuos pigiau. Be to, vertėtų žinoti, kad  automobilio nuomos kaina gerokai sumažėja, jei jį nuomojatės ilgesniam laikui. Tad jei su visa šeima atvykote susipažinti su mūsų sostine, automobilių nuoma Vilniuje tikrai stipriai nenuskriaus jūsų piniginės.

Kita vertus, reiktų nepamirši ir to, kad į automobilio nuomos kainą yra įskaičiuotas ir privalomasis vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas. Tai reiškia, kad patekus į eismo įvykį, nepriklausomi nuo to, kas yra kaltas, jums nereikės sumokėti papildomai už automobilio remontą. Tiesa, visai kita situacija, jei dėl jūsų neatsakingo elgesio automobilis buvo apgadintas, pavyzdžiui, netyčia su cigaretės nuorūka pradeginote saloną, tada patirtus nuostolius teks padengti iš savo kišenės, išskyrus tada, jei automobilis yra apdraustas pilnu Kasko draudimu.

Taigi, jei norite keliauti patogiau – automobilių nuoma Vilniuje kaip tik jums. Svarbiausia atminti, kad visą nuomos laikotarpį automobilis yra jūsų atsakomybė, todėl gerbkite save, kitus eismo dalyvius ir auto nuomos saloną, kuris jums išnuomojo automobilį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *