Automobilių verslo subtilybės: kuo skiriasi perpardavinėtojas nuo supirkėjo

naudotų automobiliu supirkimasPaskelbiame apie parduodamą automobilį ir mums pradeda skambinti perpardavinėtojai ir supirkėjai. Jų tikslas kuo pigiau ir kuo geresnis automobilis. Tačiau keliai, kuriais jį gauna yra skirtingi. Skirtingas ir veiklos pobūdis, verslo registracijos bei mokamų mokesčių teisiniai formalumai.

Įmonė – superkanti

Toks plačiai iškerotas verslas kaip naudotų automobiliu supirkimas paprastai skirstomas į atskirus segmentus. Pagrindinis kriterijus tokiam klasifikavimui – tikslas, kuriam teikiamos tokios paslaugos kaip naudotų automobiliu supirkimas.

Supirkėjui svarbu nupirkti automobili, jį sutaisyti ir perparduoti. Todėl už gerą pirkinį jį viliotų ir brangus automobiliu supirkimas. Kita vertus, supirkėjų verslas klesti tol, kol yra kas parduoda. Todėl supirkėjai linkę derintis prie savo kliento. Kad klientui būtų patogu teikiamas automobiliu supirkimas kaune visa para (beje, ir kituose šalies miestuose). Taip pat atvažiuojama ir iš bet kurios Lietuvos vietos pasiimamas nevažiuojantis automobilis ir taip vyksta automobiliu supirkimas alytuje, automobiliu supirkimas klaipeda, automobiliu supirkimas siauliuose, automobiliu supirkimas panevezyje ir automobiliu supirkimas utena.

Taigi, naudotų automobiliu supirkimas Lietuvoje, kaip senų auomobilių šalyje, yra ypač populiarus.

Verslas perparduoti

Perparduotojai ieško automobilio čia, dabar ir kuo geresnės būklės, žinoma už kuo mažesnę kainą. Jo tikslas – kuo geresnės būklės naudotų automobiliu supirkimas. Kai mašiniukas nereikalauja didelių investicijų, vėliau jį galima parduoti brangiau ir už skirtumą gražiai vartytis šiltuose pataluose.

Perparduotojus galima surasti internete – automobiliu supirkimo kainos forumas, bet dažniau jie patys Jus suras, įkėlus skelbimą apie padoraus ir nebrangaus automobilio pardavimą.

Kitas niuansas, kad perpardavėjas dažnai išveža automobilį į kitą šalį. Jeigu žinote, kad su mašina bėda ir artmiausiu metu pasirodys variklio defektas, į akis kris rūdys ar dar atsiras kokia velniava, defekto pavidalu, sandoris su perpardavėju yra gera išeitis. Juk visą atsakomybę už parduodamą automobilį prisiima jis pats.

Dažniausiai šią veiklą vykdo fiziniai asmenys. Neretai nusukantys mokesčius ir dirbantys praktiškai be sutarčių. Jūs perregistruojate jam mašiną, bet jis dažnai jokių formalumų nesutvarko, o po savaitės kitos jau raliuoja Rusijos ar Ukrainos glūdumoje.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *