Baidarės: kuo naudingas šis laisvalaikio leidimo būdas?

baidarėsLietuviška kalendorinė vasara trunka vos 3 mėnesius, o realiai gražūs orai džiugina dar trumpiau. Negana to, eilinis žmogelis turi galimybę nuo darbų atitrūkti mėnesiui ar viso labo porai savaičių. Jei visą tą laiką praleisime pasyviai, nepakeisime aplinkos, ne tik neturėsite ką papasakoti kolegoms, bet ir visiškai nepailsėsite. Viena iš rekomenduojamų laisvalaikio leidimo būdų – baidarės. Tai – pramoga, garantuojanti neišdildomus įspūdžius, bet nereikalaujanti daug išlaidų ar pasirengimo (visą reikalingą inventorių galima išsinuomoti nuomos punktuose).

Baidarės – vienas ir tų užsiėmimų, apie kurį kalbant galima išvardinti daugelį jo privalumų.

  • Sportas – sveikata.

Nuvalkiota, tačiau teisinga mintis. Dauguma iš mūsų daugiausia laiko leidžiame pasyviai – darbas prie kompiuterio, televizija, lova…Ir taip vos ne kiaurus metus. Baidarės – puiki galimybė pajudėti ir pakvėpuoti grynu oru. Para, dvi ar trys – laikas, kurį skirsite baidarių sportui, pareikalaus energijos ir fizinės ištvermės. Tiesa, persitempti nebūtina – nuovargis turi būti malonus.

  • Naujas žvilgsnis į Lietuvos gamtą.

Leiskitės į baidarių žygį jums patraukliausia trasa. Kelionę planuokite patys arba konsultuokitės su specialistais. Plaukdami upe, nepamirškite apsižvalgyti aplinkui – tikrai būsite nustebę, kokia graži yra mūsų šalis žvelgiant iš kito kampo.

  • Atitrūkimas nuo kasdienybės ir relaksacija.

Vandens teliuškavimas, medžių šnaresys, paukščių čiulbėjimas. Koncentracija į irklavimo procesą. Net nepastebėsite, kaip pamiršite eilinius savo kasdienybė rūpesčius. Baidarės – puiki galimybė išlieti energijos perteklių ar net susikaupusį įniršį. Neperdėsime: po tokios savaitgalio pramogos grįšite kaip naujai gimę!

  • Artimas bendravimas su šeima ar draugais.

Dėl intensyvaus savo gyvenimo ritmo nerandame laiko ne tik pasisėdėjimui su draugais, bet ir artimam bendravimui su šeimos nariai. Atsisėdus į baidarę, atsiranda aibė laiko pašnekesiams. Tereikia tik atrasti noro savyje.

  • Savo antrosios pusės pažinimas ekstremaliose situacijose.

Sakoma, jog daugiausia apie kitą žmogų pasako jo elgesys ekstremaliose situacijoje. Baidarės – puikus egzaminas jūsų antrajai pusei bei galimybė susivokti, ar jus pakeliui. Merginos pasirodo, kaip jos gali kelias dienas ištverti be makiažo bei civilizacijos prabangos, o vaikinai – savo kantrybę mokant draugę irkluoti bei susivaldymą, kai n-tąjį kartą baidarė apvirsta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *