Baidarių nuoma – įdomi ir naudinga pramoga visai šeimai

 

baidariu nuoma

Jeigu turite porą laisvų dienų arba jau ruošiatės atostogauti, tuomet jus tikrai turėtų sudominti baidarių nuoma – tai puiki galimybė nors trumpam ištrūkti į gamtą ir pasimėgauti visomis jos gėrybėmis. Baidarėmis plaukti nereikia didelio pasiruošimo – svarbu logiškai apgalvoti, ko jums reikia gamtoje, tad būtinai pasiimkite kremo nuo saulės, akinius nuo saulės, taip pat pasirūpinkite ir savo elektroninių prietaisų saugumu, kad nereiktų vėliau jų taisyti, jeigu netyčia įkristų į vandenį.

Lietuvoje yra tikrai šaunių upių, kuriomis plaukti be galo malonu. Baidarių nuoma šiuo metu labai populiari Jūroje – tai upė Žemaitijoje, kuri kviečia visus gamtos mylėtojus – tiek ir tuos, kurie jau ne kartą yra plaukioję baidarėmis ir ieško įdomesnių vingių ir ekstremalesnių maršrutų. Baidarių nuomininkai jums gali parūpinti patį geriausią maršrutą pagal jūsų asmeninius pageidavimus, tad jūs turėsite galimybę plaukioti būtent taip, kaip norite – juk vieni mėgsta ramų ir lėtą pasiplaukiojimą, kuomet galima pasigerėti gamtos stebuklais – gražiais medžiais, salytėmis, pilkapiais ir t.t. tačiau, taip pat yra nemažai žmonių, kurie trokšta šiek tiek adrenalino ir jiems patinka vingiai, akmenys, slenksčiai ir užtvankos. Bet kuriuo atveju, Jūros upė visą tai turi. O jeigu jau esate išbandę šią upę ir mėgstate vingius, tuomet galite pamėginti ir Akmenos upę – ši Žemaitijos upė yra tikrai puikiai pritaikyta visiems, siekiantiems linksmai paplaukioti baidarėmis.

Be jokios abejonės, baidarių nuoma – tai ne tik jums išnuomota baidarė ir paskirtas laikas. Nuomininkai jus galės aprūpinti ir patogia bei gražia gyvenviete, kur galėsite įsikurti kartu su savo vaikais. Taip pat jūs sužinosite viską, ką tik norite apie gražiąją Žemaitijos gamtą – galėsite aplankyti šalia esančius muziejus ir gamtos paminklus, kurių čia yra iš tiesų labai daug. Negana to, baidarių nuoma jums pasiūlys įsigyti ir fotografo paslaugas – jūsų kelionės gražiausi įspūdžiai bus užfiksuoti profesionalių fotografų, tad ir gerokai po kelionės galėsite prisiminti, kaip nuostabu ir linksma buvo čia keliauti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *