Balansinis dviratukas: kokie jo privalumai

balansinis dviratukasSusilaukus vaiko, turi būti sudarytos tinkamos sąlygos ne  tik jo auginimui, bet ir  lavinimui. Pastarasis procesas labai priklauso nuo vaiko amžiaus: vienokias lavinimo priemones reikėtų naudoti, kai atžala sulaukia metukų, kitokias – kai jos amžius siekia 3 – 4 metus. Kai vaikas yra tokio amžiaus, jis imlus įvairioms lavinimo priemonėms, o viena iš jų – balansinis dviratukas. Svarbu tai, jog ši priemonė turi daug privalumų, apie kuriuos ir kviečiame sužinoti plačiau.

Šimtu procentų natūrali oda

Kai vaikas yra tokio amžiaus, labai svarbu, kad jo aplinkoje būtų kuo daugiau natūralių medžiagų. Tai galioja viskam – drabužiams, patalynei, žaislams. Ne išimtis yra ir lavinamosios priemonės. Svarbu pažymėti , kad balansiniai dviratukai turi sėdynes, kurios yra aptrauktos šimto procentų natūralia veršiuko oda. Taigi, tėveliai gali būti visiškai ramūs – ši medžiaga nesukels jokios alergijos vaikui, maža to, ji neturi jokio nemalonaus kvapo, kokį turi sintetinės medžiagos.

Ekologiški dažai

Ne paslaptis, jog visi mažamečiai mėgsta spalvas. Savaime suprantama, gražias bei ryškias spalvas galima išgauti tik naudojant dažomąsias medžiagas. Reikia pabrėžti, jog nemaža dalis vaikiškų prekių gamintojų, siekdami, kad produkto savikaina būtų kuo mažesnė, neretai naudoja pigesnius, sintetinius dažus, kurie,  kaip žinia, ilgainiui daro neigiamą įtaką žmonių sveikatą, o ką jau bekalbėti apie vaikus. Norite apsaugoti savo atžalas nuo neigiamos įtakos jų sveikatai?  Atminkite, kad balansiniai dviratukai padengti ekologiškais dažais, kurie jūsų vaiko sveikatai nepadarys jokios neigiamos įtakos.

Reguliuojamas sėdynės aukštis

Kas jau kas, tačiau vaikų ūgis vaikystėje yra vienas iš tų dalykų, kuris labiausiai kinta: mamytės kartais net nespėja keisti garderobo. Tačiau nesunku pastebėti, jog ne tik vaikiški drabužėliai per trumpą laiką yra išaugami – tai galioja ir kai kurios lavinimo priemonėms. Balansinis dviratukas – viena iš jų. Vis dėlto, to negalima pasakyti  apie mūsų siūlomus dviratukus. Pastarieji  turi sėdynes, kurių aukštis gali būti reguliuojamas 4 lygiais. Būtent dėl šio sprendimo, jūsų atžala dviratuku galės sėkmingai važinėti ne vienerius metus, o jums neteks sukti galvos, kam padovanoti išaugtą transporto priemonę.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *