Svetainės baldai: patarimai ieškantiems

svetainės baldaiSvetainės baldai ir jų pirkimas išties yra apsvarstymų bei žinių reikalaujantis klausimas, nei tai gali  pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, juk svetainė – tai namų širdis, kurioje mielai laiką leidžia šeima ir į svečius užsukę artimieji. Tad, pasirinkti baldai sukurs ne tik bendrą jūsų svetainės išvaizdą, bet ir joje vyraujančia atmosferą. Tiesa?

Svetainės baldų kaip ir pačio interjero pasirinkimas dažnai yra ne skonio, o galimybių reikalas. Jums labai gali patikti modernūs baidai, o gal esate ištikimas tikrajai klasikai, tačiau jūsų svetainės interjerą bei baldus išties diktuoja jos dydis bei išplanavimas. Visgi, reikia pripažinti, kad „kišenės“ dydžio svetainėje modernūs ir itin masyvūs minkšti baldai tikrai atrodys ne kaip, jie tik dar labiau apsunkins erdvę ir sukels nepatogumų judant. Taigi, svarbiausia ne tik stilius, bet ir teisingų baldų matmenų pasirinkimas. Būtent dėl to svetainės baldai internetu ar iš baldų katalogo ne visada yra geriausias pasirinkimas, kai nėra galimybės apžiūrėti realaus baldų dydžio. Žinoma, skeptikai visada pasakys, kad yra detaliai pateikti baldų išmatavimai, tačiau visi puikiai žino, kaip būna su tais skaičiukais: vienas centimetras čia, kitas centimetras ten, juk tai nieko nepakeis. Netiesa! Svetainės baldai negali būti „įmūryti“ į kambarį, aplink juos turite laisvai apeiti. Žinoma, yra ir išimčių, tokių kaip  svetainės baldai: kampai ar sekcijos, šią taisyklę sėkmingai „apeina“.

Taigi, jei jūsų nusižiūrėti svetainės baldai 3+2+1, o tai reiškia, kad tokį baldų komplektą sudaro trivietė ir dvivietė sofa ir fotelis, vertėtų gerai pagalvoti ar galėsite juos tinkamai įkomponuoti į erdvę. Be to, turėtumėte žinoti, kad vientisas baldų komplektas jau kuris laikas yra nebemadingas. Baldų dizaineriai rekomenduoja rinktis baldus iš skirtingų ekspozicijų ir derinti juos tarpusavyje. Beje, toks baldų derinimas sukuria ne tik originalų svetainės interjerą, tačiau ir suteikia jums didesnę kūrybinę laisvę, apstatant namus.

Kita vertus, skirtingi svetainės baldai kaina gali nemaloniai nustebinti. Tad, jei esate taupus žmogus arba jūsų dabartiniai svetainės baldai jau yra sukiužę ir norite tiesiog juos pakeisti šiek tiek naujesniais, visada galite rinktis naudotus badus. Labai baimintis dėl jų kokybės nederėtų, tarkim, iš kitų šalių atgabenti svetainės baldai naudoti būna mažai, todėl jų estetinė išvaizda yra nenukentėjusi arba nukentėjusi nežymiai. Visgi, tai geriau nei iššokusios spyruoklės iš senos sofos.

Taigi, visada galite apsilankyti baldų išparduotuvėse ar sandėliuose, gal ten jūsų jau laukia naujieji svetainės baldai. Vilnius tokių sandėlių turi tikrai ne vieną, todėl gal pats laikas užsukti į sostinę?

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *