Bare rado ipod ir pasiėmė

iPod kainaPasidairius internetinėse pardavimų platformose, galima pastebėti, kad iPod kaina gali svyruoti nuo kelių dešimčių eurų (dėvėto) iki kelių šimtų. Tai puikus būdas paklausyti muzikos, prisijungus prie bevielio ryšio, klausant savo mylimo Spotify playlisto ar pagavus muziką per Bluetooth.  Tačiau drauge tai ir labai nedidelis dalykas, jeigu jį pamesite, net nepastebėsite. Tad savo iPod kaina sumokėta turėtų būti tai, kas yra saugoma. Taip pat, kaip ir jame esanti muzika. Vieniems pametus tokį įrenginį bus gaila dėl prarastų pinigų, kitiems dėl muzikos. Tačiau kai kas šį įrenginį suras ir labai džiaugsis.

Pastebėjo, nes beveik sumindė

Eglė sako, kad atėjo į barą pasiklausyti muzikos šiek tiek nusiminusi – kaip tik buvo sugadinusi savo telefoną, todėl teko išsitraukti labia seną „Samsung“, turintį daug mygtukų, tačiau neturintį galimybės normaliai klausytis muzikos, žiūrėti paveiksliukų, o apie interneto funkcijas galima tik pasvajoti. Tačiau būtent muzikos bare netikėtai jai pasisekė – ji rado naują prabangų Apple iPod. Ne iš karto suprato, kad tai jis. „Pajaučiau, kad koja už kažko užkliuvo, bet labai nekreipiau dėmesio, nes grojo gera muzika ant scenos, klausiau su malonumu. Paskui nutariau pasilenkti ir pažiūrėti, ką ten mindžioju. Pamačiau juodą maišelį, išėmiau jo turinį. Ten buvo Apple iPod ir naujos ausinės. Taip nustebau. Akimirką susimėčiau ir galvojau, ką daryti. Išjungiau, įjungiau, pabandžiau paklausyti, ką groja – buvo tuščias. Tada maniau, ką daryti. Draugė sakė, kad reikėtų nunešti į barą ir paduoti. Bet apie šitą barą seniai sklido kalbos, kad čia dirba nesąžiningi žmonės. Todėl gali būti, kad barmenai tiesiog pasiimtų sau. Maniau, gal įdėti skelbimą internete, bet ar tikrai tai bus savininkas. Kadangi viduje nėra jokios muzikos, gal kažkas kitas rado ir ją ištrynė. Tad kaip atpažinti, kad tai tam tikro žmogaus iPod grotuvas, gal tai bus apgaulė?“, – tada galvojo Eglė.

Nutarė pasiimti tik išeinant

Galiausiai mergina padėjo tą daiktą atvirai ant stalo, tikrai praeinant matėsi, kad ant staliuko yra Apple iPod grotuvas. Ji nutarė, kad jeigu kas nors jo ir pasigedo, tai turėtų praeinant pamatyti. Jeigu tas žmogus grįš ieškoti savo pamesto daikto. Tačiau per visą koncertą niekam nerūpėjo šis iPod online laukiantis ant stalelio. Taigi, po koncerto Eglė sunkia širdimi, bet ir šiek tiek besidžiaugdama įsimetė jį į kuprinę ir išėjo.

Labai džiaugėsi nauju daiktu

„Tik kai parėjau namo, pajaučiau palengvėjimą. Na štai, kankinančios dvejonės, ar man jį imti, ar palikti, pasibaigė. Tiesiog jis dabar jau bus mano. Gal jo Apple iPod kaina net panaši į mano telefono, kurį čia besėdėdama neseniai praradau. Vadinasi, viskas sąžininga ir, kaip sakoma, „tas ant to išeina“. Tiesiog pasidžiaugiau nauju daiktu dėl to, kad prieš tai praradau savo. Tik namie jau buvo aišku, kad niekas neateis ir nuo mano stalelio jo nepaims. Jis mano“, – sakė Eglė. Priėmė kaip kompensaciją dėl kitų pamestų daiktų ir pasiliko mergina šį grotuvą sau. Vėliau ji teigė, kad tai net šiek tiek keitė jos gyvenimą – buvo lengva ir patogu pradėti rytais bėgioti, žinant, kad visada kartu bėgs ir pati geriausia muzika, tai kėlė daug džiaugsmo, puikią nuotaiką nuo pat ryto. Taip pat ji užsiregistravo  Spotify ir ten sutiko didžiulę bendruomenę panašių į save muzikos mylėtojų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *