Ko nederėtų daryti lankantis Olandijoje

aerial view of white clouds during sunset
Photo by Stefan Stefancik on Pexels.com

Olandija yra vienas turistų mėgstamiausių kraštų. Skrydžiai į Olandiją nėra brangūs, ir čia atkeliauti mėgsta tiek jauni, tiek vyresni turistai. Ši šalis yra laisva, tačiau nederėtų to priimti už gryną pinigą. Tai reiškia, kad kai kurie dalykai šioje šalyje netoleruojami arba nepriimtini. Laisvė vieniems dalykams nereiškia, kad šalyje vyrauja anarchija ir galima daryti viską, ko panorėjus.

Štai patarimai ir dalykai, ko Olandijoje , o tiksliau Amsterdame nederėtų daryti arba ko daryti čia tiesiog neverta:

– Nesielkite turistiškai raudonųjų žibintų kvartale. Taip – jokių fotogravimų, jokio spoksojimo į vakarais čia dirbančias laisvo elgesio moteris. Tai nepriimtina, nes šis rajonas ne muziejus – čia vakarais vyksta tikrų tikriausias verslas, kuriame geriau niekam nelįsti po kojomis.

– Nesinuomokite automobilio. Juo miesto centre nepavažinėsite, nes miestas yra skirtas dviratininkams, o štai automobilį nuomotis verta tik tuo atveju, jeigu vykstate į kitus Olandijos miestus.

– Nestovėkite eilėje prie Anos Frank muziejaus. Ten eilės visados lyg Luvre, tačiau gera naujiena ta, kad užsisakius bilietą internetu galite drąsiai įžengti be eilės.

– Niekuomet neužstokite kelio dviratininkui. Amsterdamą tiesiog valdo dviratininkai. Nuo jų priklauso eismas ir net pėsčiųjų įpročiai. Nežiopsokite į pastatus ar parduotuves, jei stovite ant dviračių tako.

– Nepirkite svaigalų gatvėje iš gatvės prekeivių. Net jeigu jus domina Amsterdame legaliai išbandyti marichuaną, darykite tai specialiose kavinėse, kur parduodama saugi ir legali medžiaga. Gatvėje ne tik galite nusipirkti žalingų pakaitalų, bet ir sumokėti dvigubai daugiau.

– Nemaišykite kavinių su marichuanos kavinėmis. Angliškai marichuanos kavinės vadinamos coffeeshops. Ir nors atrodo, jog čia gausite kavos, prieš įeidami įsitikinte dar kartą.

Pigūs lėktuvų bilietų į Amsterdamą, Olandiją jau jūsų kišenėje? Puiku! Tik nepamirškite keliaudami prisiminti ir visų, sąraše paminėtų svarbių aspektų, kurių vertėtų vengti tam, kad kelionė būtų nepriekaištinga.

Skrydžių į Olandiją ieškokite čia: lektuvubilietai.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *