BMW suodžių filtro (DPF) valymas Vilniuje – ką svarbu žinoti?

bmw remontas

Suodžiais užsikimšęs DPF filtras – problema, su kuria bent kartą gyvenime susiduria daugelis automobilių vairuotojų. DPF filtro, vairuotojų tarpe dar vadinamo suodžių filtru, pagrindinė paskirtis yra apsaugoti aplinką nuo taršos, o tiksliau suodžių, kurie per degimo kamerą patenka tiesiai į aplinką, t.y. orą, kuriuo kvėpuojame, nusėda ant paviršių, augalų ir pan.

Viskas prasideda nuo automobilio skydelyje užsidegusios DPF lemputės – tai pirmas signalas, jog turėtų būti atiliktas BMW suodžių filtro (DPF) valymas Vilniuje. Dažnai vairuotojai išsigąsta manydami, jog užsidegusi lemputė reiškia, jog DPF filtras yra sugedęs ir nuogąstauja, kad filtro keitimas kainuos dideles pinigų sumas. Vis dėl to, nerimauti neverta, dažnu atveju užsidegusi lemputė viso labo reiškia poreikį atlikti DPF filtro valymą.

Didžiausia problema vairuotojams ir automobilių savininkams yra ta, kad DPF filtrai yra itin sunkiai pasiekiamoje automobilio konstrukcijos vietoje – tik patyręs meistras gali prieiti prie šių filtrų ir tvarkingai atlikti suodžių valymo darbus. BMW suodžių filtro (DPF) valymas Vilniuje – tai paslauga, kuri jau ilgą laiką yra teikiama BMW automobilių vairuotojams gyvenantiems šiame mieste. Patyrę specialistai lengvai ir greitai gali atlikti valymo darbus ir nuimti šį rūpestį nuo vairuotojų pečių.

Užsiteršus DPF filtrui valymas yra vienas iš daugelio sprendimų, galimų šiai problemai spręsti ir kaip rodo tyrimai – vienas efektyviausių. Vis dėl to, nereikėtų tikėtis, kad išvalius filtrą šis daugiau niekuomet nebekels problemų. Didelė tikimybė, kad šią procedūrą gali tekti pakartoti ir ateityje.

Vienas iš sprendimų kaip išvengti pasikartojančios problemos – išmontuoti DPF filtrą, tačiau tokiu atveju reikia itin kruopščiai pasirinkti meistrą ar servisą, kuriame užsakinėsite išmontavimo darbus. Statistika rodo, kad 90% DPF filtro išmontavimo darbų baigiasi nesėkmingai, pažeidžiant automobilį, o kartais net ir sugadinant jį negrįžtamai.

Suodžių filtro valymas yra apipintas ir mitais. Vienas iš jų yra tai, jog BMW suodžių filtro (DPF) valymas Vilniuje – tai paslauga, kuri, jei atliekama reguliariai, dar ir pagerina automobilio variklio darbą bei prisideda prie variklio ilgaamžiškumo. Vis dėl to, ekspertai teigia, kad tokie teiginiai neturi įrodymų ir juos reikėtų vertinti atsargiai.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *