Buhalterinė apskaita Kaune ar Vilniuje, kaime ar mieste – visur pagal tinkamus standartus

buhalterinė apskaita KauneBuhalterinė apskaita yra labai svarbi kiekvienos įmonės veiklos dalis, nepriklausomai nuo jos dydžio. Buhalterinės apskaitos paslaugos apima buhalterinių įrašų registraciją, metinių finansinių ataskaitų parengimą, darbo užmokesčio darbuotojams skaičiavimą, asmens kortelių pildymą, deklaracijų bei darbo užmokesčio pažymų rengimą, taip pat deklaracijų, reikalingos informacijos ir ataskaitų bei įvairių informacinių formų Valstybinei mokesčių inspekcijai, Sodrai ar kitomis valdžios institucijomis rengimą bei pateikimą ir kitas paslaugas. Buhalteriai užtikrina tinkamą sąskaitų pateikimą. Apskritai, nuo gerai tvarkomos buhalterinės apskaitos labai priklauso viso verslo sėkmė. Juk buhalteriniuose dokumentuose tiksliai užfiksuojami finansiniai įmonės pasiekimai, todėl iš jų galima aiškiai matyti ir suprasti finansinę įmonės padėtį. Tai ypač aktualu ir būtina žinoti įmonės akcininkams, jos kreditoriams, taip pat svarbu atitinkamoms valstybės institucijoms. Pagal buhalterių pateikiamą informaciją įmonės vadovai gali orientuotis, kokius sprendimus reikėtų priimti pirmiausia, o kokius galima nukelti ateičiai. Be to, tokia buhalterinė ir finansinė informacija labai svarbi planuojant ir numatant tolimesnę įmonės veiklą.

Pagrindiniai teisės aktai, kurie reglamentuoja įmonių buhalterinę apskaitą ir finansinę atskaitomybę, yra Buhalterinės apskaitos įstatymas ir Įmonių finansinės atskaitomybės įstatymas. Tad buhalteriai savo veiklą vykdo vadovaudamiesi šiais teisės aktais bei jų nustatytais standartais, o, pažeidus juose įtvirtintas nuostatas, įmonei gali kilti ne tik finansinių, bet ir teisinių problemų. Todėl labai svarbu, kad įmonės buhalterinę apskaitą tvarkytų kompetentingi specialistai. Mažesnėje įmonėje jų gali dirbti vienas, didesnėse – du ar daugiau.

Įmonė taip pat gali samdyti buhalterių įmonę, kuri teikia buhalterinės apskaitos paslaugas. Tokių įmonių pasirinkimas mūsų šalyje tikrai didelis. Paprasčiausias būdas susirasti jums reikiamą buhalterinės apskaitos įmonę – pasinaudoti internetinės paieškos sistemomis, juk tokios įmonės įsikūrusios visuose didesniuose Lietuvos miestuose. Tad jeigu jums aktuali buhalterinė apskaita Kaune, Klaipėdoje, Vilniuje, Panevėžyje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste, jums tikrai nekils jokių problemų išsirinkti tinkamiausią įmonę jūsų buhalterinei apskaitai tvarkyti. Tiesa, visada pravers pasidomėti ir pasirinktos įmonės esamais bei buvusiais klientais, sužinoti jų atsiliepimus apie samdomų buhalterių darbą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *