Darbo teisė: kokias paslaugas siūlo advokatų kontora?

advokatų kontoraDarbo teisė apibrėžia teisinius santykius, reguliuojančius darbinę veiklą, darbdavio ir darbuotojo santykius. Advokatų kontora, teikianti darbo teisės paslaugas, sprendžia darbinius konfliktus, tvarko darbo sutartis, vykdo darbuotojų perkėlimus, nutraukia darbo santykius, tvarko atleidimo, išmokų mokėjimo dokumentus, atstovauja darbo ginčuose.

Darbo teisė išsivystė iš civilinės teisės normų. Minėtąsias teises šakas sieja sutartiniai privatiniai santykiai, normuojami teisiniais reglamentais. Teisinis darbo santykių reguliavimas tapo būtinas stiprėjant mechanizacijos ir industrializacijos procesams, augant technologijų plėtros rodikliams. Darbo teisės šaltiniai gali būti tarptautiniai arba nacionaliniai. Teisinius reglamentus gali įforminti tarptautinės sutartys, Konstitucija, darbo kodeksai, darbo santykius reglamentuojantys norminiai aktai ir kiti įstatymai bei teisės aktai. Darbo teisė yra glaudžiai susijusi su tarnybos teise. Jas sieja teisinių santykių objektas – asmens veikla, vykdoma remiantis subordinaciniais santykiais.

Darbiniai santykiai gali kelti itin daug klausimų. Čia padės advokatų kontora, vienijanti profesionalių teisininkų ir advokatų komandą. Ilgametę darbo patirtį turintys specialistai suteiks išsamias konsultacijas ir pasiūlys efektyviausius sprendimus. Jei norite dirbti su profesionalais, rinkitės kontorą, kurios darbuotojai yra sukaupę didelę patirtį konsultuodami darbuotojus ir darbdavius įvairiais darbo teisės klausimais, yra atstovavę darbuotojus ir darbdavius teismuose, sprendę darbo teisės ginčus ir pasiūlę optimaliausius sprendimus.

Profesionali advokatų kontora teikia visas teisines paslaugas, susijusias su darbo teise ir jos reglamentais: atstovavimo paslaugas (atstovavimas derybose, ginčų komisijose, teisme, kolektyvinėse derybose, padarytos žalos išieškojime, diskriminacijos darbe atvejais ir t. t.), konsultacijos paslaugas (konsultacijos bankroto ir likvidavimo atvejais, konsultacijos dėl atostogų reguliavimo, dėl nepilnamečių įdarbinimo, dėl laikino įdarbinimo, dėl užsieniečių įdarbinimo, dėl darbo drausmės pažeidimų, dėl darbo sutarčių pakeitimo, dėl darbuotojų sveikatos tikrinimų, dėl nelaimingų atsitikimų darbe tyrimo ir t. t.). Profesionalūs teisininkai tvarko ir rengia darbo dokumentus: darbo sutartis, nekonkuravimo sutartis, konfidencialumo sutartis, darbo tvarkos taisykles, apmokėjimo nuostatas, pareigines nuostatas, kolektyvines sutartis, procesinius dokumentus, darbo santykių nutraukimo dokumentus, komandiravimo dokumentus, vadovų darbo sutartis, kilnojamojo pobūdžio darbo santykių dokumentus ir t. t.

Svarbiausias darbo teisės specialistų tikslas – padėti darbuotojams ir darbdaviams priimti nuolatos besikeičiančių įstatymų pokyčius, objektyviai įvertinti darbdavių sprendimų riziką ir pasiekti finansinę ir moralinę gerovę sprendžiant darbo ginčus. Jei norite generuoti aukščiausius rezultatus, bendradarbiaukite su šios srities specialistais. Pirmasis jūsų darbas – išsirinkti visus jūsų lūkesčius atitinkančią advokatų kontorą ir dirbti su ilgametę darbo patirtį turinčiu teisininku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *