Kodėl mikroautobusai į Daniją pranašesni už nuosavą automobilį?

www.idanija.euPradėjus galvoti apie pasaulį ir apie tai, kaip žmonės keliauja iš taško A į tašką B, didžiulę reikšmę įgauna transporto priemonės. Daugelis šeimų turi net ne po vieną automobilį, miestuose kasdien kursuoja autobusai ir troleibusai. Kai kur didelį patogumą suteikia tramvajai. Pasaulį užkariavę motoroleriai ir dviračiai. Kelionė traukiniu – ne tik patogi, bet ir įdomi. O kas atkreipia mūsų dėmesį susiruošus, pavyzdžiui, į Daniją?

Vienas galimų sprendimų – mikroautobusai į Daniją, kuriais veža www.idanija.eu Kyla abejonių? Jūs už nuosavą transportą? O gal atvirkščiai? Automobilis po truputį tampa rūdžių kalnu ir kelia gėdą? Baisu, kad važiuojant iškris dugnas? Nes jeigu ir situacija nėra tokia dramatiška, mikroautobuso variantas vertas dėmesio. Pasvarstysime, kodėl mikroautobusas kelionėje gali būti pranašesnis už nuosavą mašiną. Pirmiausia – techninė būklė. Atstumas iki Danijos – tai ne nuo Kauno iki Vilniaus, todėl bet kokio mazgo gedimas gali sukelti rimtų rūpesčių. Jei automobilis nėra prižiūrėtas, apie tokią išvyką geriau nei negalvoti. Juk net ir išpuoselėtos mašinos kartais parodo kaprizų. Žinoma, tai nėra pagrindas už kiekvieno kampo tikėtis gedimo. Vis dėlto ilga kelionė pareikalauja rūpesčio.

Mikroautobusai į Daniją patinka tiems, kurie nori atsipūsti. Vairavimas visgi ne tas pats kas sėdėti atsidrėbus ir užkandžiaujant. Vairuodamas juk turi būti budrus, o apie miegą verčiau net negalvoti. Be to, nežinant, kur važiuoti, tenka atidžiai sekti ženklus. Ilgoje kelionėje taip pat gali kilti pagunda viršyti greitį (dėl greitesnio kelionės tikslo pasiekimo). Na, o pastarasis variantas kartais priveda prie skaudžių pasekmių – pradedant bauda ir baigiant avarija. Taigi, trumpai tariant, mikroautobusas leidžia pabūti keleiviu ir atsipalaiduoti.

Kitas svarbus aspektas yra kuras. Važiuojant nuosavu automobiliu reikia sekti degalų bako rodmenis. Nesustojus vienoje degalinėje, kita gali būti už nemažo kelio gabalo. Ką ir kalbėti apie kuro kainas. Pradedant skaičiuoti automobilio degalų sąnaudas ir palyginus jas su mikroautobuso bilietu, svarstyklės dažniausiai parodo, kas naudingiau. O jeigu tai dar nėra pagrindas padaryti sprendimą, pastarasis ateina norint išvengti papildomų rūpesčių, pavyzdžiui, kur Danijoje reikės palikti mašiną, kiek kainuos stovėjimas ir pan.

Mikroautobusu keliauti Danijon užsimano ir tie, kuriems nepatinka vienatvė ar monotonija. Atsiranda galimybė susipažinti ir įdomiai pabendrauti su kitais keleiviais. Aišku, jei ramybė yra svarbiau nei komunikavimas, tuomet niekas nedraudžia įsidėti ausines ir atsiriboti nuo kitų mikroautobuse esančių žmonių.

Galiausiai vertėtų paminėti komfortą. Jei mikroautobusas apynaujis, turintis įvairią komforto įrangą, o nuosavas automobilis be kondicionieriaus ir kitų atributų, pirmasis variantas suteiks patogesnę kelionę. Žinoma, prieš vykstant svarbu paklausti visko, kas susiję su elementariu ir prabangesniu patogumu.

 Taigi, mikroautobusai į Daniją atrodo patrauklus kelionės būdas. Privalumų galima įžvelgti tikrai nemažai. O ir pati kelionė tampa lengviau pasiekiama.

 

1 comment / Add your comment below

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *