Drabužių pirkimas internetu: privalumai ir trūkumai

kuponaiDrabužiai internetu – vienas patogiausių ir greičiausių būdų įsigyti pageidaujamų rūbų. Internetinės drabužių parduotuvės siūlo platų gaminių pasirinkimą, be to, padeda sutaupyti valandų valandas, praleidžiamas milžiniškuose prekybos centruose – per kelias minutes jūs galite įvertinti drabužių pasiūlą, be to, patogūs paieškos valdikliai leidžia sutikslinti užklausos duomenis ir pateikti būtent jums aktualius pasiūlymus. Dar vienas internete parduodamų drabužių privalumų yra jų kaina. Be to, internetinės parduotuvės organizuoja klientams palankias akcijas: čia nuolatos vyksta išpardavimai, yra siūlomi nuolaidų kuponai ir rengiami dovanų žaidimai.

Nors virtualioje erdvėje įsikūrusios drabužių parduotuvės siūlo platų gaminių pasirinkimą, optimaliausią kainos ir kokybės santykį, didžioji dalis pirkėjų vis dar abejoja šių parduotuvių saugumu, manydami, kad sumokėti pinigai nepasieks gavėjo arba nurodytos prekės neatkeliaus iki kliento namų, be to, pasigirsta kalbų, tvirtinančių, kad drabužių kokybė ar dydis neatitinka aprašymo, todėl klientas praranda pinigus ir neturi pageidaujamos prekės. Toks požiūris yra klaidingas – internetinėje parduotuvėje parduodamiems drabužiams taikomos visos garantijos, be to, pardavėjas teisiškai atsako už drabužių kokybę ir jų pristatymą nurodytu adresu. Jei įsigyti drabužiai jums netinka, juos galite grąžinti ir atgauti pinigus, nesvarbu, ar pirkimo metu buvo naudoti nuolaidų kuponai, ar buvo mokama be jų. Be to, jūs visuomet galite keisti drabužių dydį.

Daugelis pirkėjų vis dar vadovaujasi klaidingu stereotipu, kad internete parduodami tik prastos kokybės rūbai. Šią nuomonę formuoja pavienės spaudoje pasirodančios istorijos ir įtartinai maža gaminių kaina. Nepamirškite, kad internete parduodamų drabužių kainos yra mažesnės dėl visiškai racionalios priežasties – šioms įstaigoms nereikia mokėti nuomos mokesčio ir samdyti brangiai apmokamo personalo. Beje, skirtingos parduotuvės siūlo skirtingos kokybės rūbus. Jei norite gauti išties kokybišką prekę, pasidomėkite, iš ko pagamintas jūsų pasirinktas drabužis. Paprastai visos internetinės parduotuvės šalia siūlomos prekės pateikia išsamų gaminio aprašymą.

Kalbėdami apie internetu parduodamų drabužių privalumus, negalime pamiršti ir šios sistemos trūkumų. Pirmiausia – jums tenka pirkti drabužius, kurių negalima pasimatuoti. Natūralu, kad net ir žinodami visus drabužio išmatavimus ir tikslius savo duomenis, gavę drabužį galite nusivilti, kadangi šis ant jūsų neatrodys taip gerai, kaip ant modelio internetinėje nuotraukoje. Žinoma, netikusį rūbą visuomet galite gražinti ir atgauti išleistus pinigus. Tiesa, čia slypi kitas virtualių parduotuvių minusas – pašto išlaidas apmoka pats klientas. Tai reiškia, kad tiek užsisakydami, tiek gražindami prekę atgal, turite pagalvoti ir apie siuntai skirtus pinigus. Beje, prekybininkai vis plačiau taiko būdą, padedantį sušvelninti minėtąją situaciją – užsisakant drabužių už tam tikrą sumą pinigų, prekės yra pristatomos nemokamai. Yra ir dar viena galimybė – daugelis Lietuvoje dirbančių verslininkų siūlo klientams atvykti į jų namus ir pasirinktą drabužį pasimatuoti. Klientui tereikia paskambinti nurodytu numeriu (arba susisiekti su administracija elektroniniu paštu) ir susitarti dėl konkretaus drabužio ir laiko, kada būtų galima jį pasimatuoti. Jei rūbas tinka – klientas jį pasiima drauge su savimi ir tokiu būdu išvengia atvežimo ir galimo grąžinimo mokesčio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *