Efektyvūs anglų kalbos kursai ir patarimai besimokantiems

anglu kursaiAnglų kalba – viena populiariausių užsienio kalbų, kuria susikalbama praktiškai visame pasaulyje. Nenuostabu, kad kiekvienais metais privačios kalbų mokyklos Lietuvoje sulaukia itin didelio mokinių dėmesio. Anglų kalbos kursai organizuojami tiek vaikams, tiek suaugusiems. Tiesa, primename, kad kalbos mokymasis – ilgas ir atsakingas darbas, kuriame svarbų vaidmenį atlieka ir jūsų pačių nusiteikimas bei ryžtas, t. y., jei norite kalbos išmokti greičiau, privalote mokytis ne tik pamokų metu, bet ir namuose.

Profesionalūs anglų kalbos kursai

Kad anglų kalbos kursai duotų daugiausiai naudos, visų pirma turite rinktis patikimus ir ilgametę patirtį turinčius mokytojus, kurie įvertins jūsų turimų žinių lygį ir parinks konkrečiai jums tinkančią mokymosi programą. Priklausomai nuo individualių klientų pageidavimų, šiandien organizuojami tiek individualūs ir kelių žmonių (2–3 asmenų), tiek didesnių grupių kursai. Be to, atsižvelgiant į grupės išsikeltus tikslus, galima rinktis pamokų tematiką – tobulinti bendrąsias anglų kalbos žinias, daugiau dėmesio skirti kalbėjimui, gramatikai arba specifinės kalbos įgūdžiams, pvz., jei anglų kalbos jums reikia darbo aplinkoje. Rinkdamiesi užsienio kalbos mokyklą, nepamirškite pasidomėti, kiek laiko trunka anglų kalbos mokymai ir koks pamokų intensyvumas.

Kodėl svarbu mokytis namuose?

Kad anglų kalbos mokymasis duotų realios naudos, šiam tikslui privalote skirti laiko. Kad ir kokį gerą mokytoją beturėtumėte, jis tikrai nepadės, jei nesimokysite savarankiškai. Džiugu tai, kad šiandien anglų kalbą girdime nuolatos, todėl mokytis yra kur kas lengviau, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Visų pirma, siūlome išnaudoti visas anglų kalbos vartojimo galimybes. Jei jūsų namiškiai moka angliškai, paprašykite, kad su jumis bendrautų užsienio kalba. Dar geriau – susirasti angliškai kalbančių draugų ir bendrauti su jais, naudojantis „skype“ ar kitomis pokalbio programomis. Siūlome šiuo klausimu pasikalbėti su užsienio kalbų mokykla – paprastai anglų kursai Vilniuje (ar kitame Lietuvos mieste) organizuoja įvairius popamokinius renginius ar susitikimus, kurių metų kalbama angliškai, tobulinant kasdienio bendravimo įgūdžius. Kad pasiektumėte greičiausių ir našiausių rezultatų, nuolatos klausykite užsienio kalbos, pvz., žiūrėkite angliškus filmus, įsijunkite radiją, klausykite muzikos. Net jei ir nesuprantate to, kas yra sakoma, tęskite klausymo užduotis – garantuojame, kad laikui bėgant užsienio kalba taps kur kas aiškesnė ir suprantamesnė.

Nepamirškite tobulinti gramatikos žinių. Jei mėgstate skaityti, rinkitės angliškai parašytą literatūrą arba skaitykite angliškus žurnalus. Pradėkite rašyti dienoraštį arba susiraskite susirašinėjimo draugų iš užsienio. Jei nepasiduosite, netrukus pamatysite, kad išmokstate naujų žodžių ir kur kas lengviau dėliojate sakinius.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *