Fiskalinis blogas POS sistemoje

fiskalinis blokasPOS sistema lietuviškai vadinama kasos terminalu, kuris skirtas atsiskaityti už suteiktas prekes arba paslaugas. Tam tikra prasme jis tampa mainų tarpininku be kurio XXI amžius negalėtų įsivaizduoti savo gyvenimo. Šią sistemą sudaro techninė ir programinė įranga. Fiskalinis blokas – viena jos dalių užtikrinančių sėkmingą sistemos funkcionavimą.

1992 metais amerikiečių mokslininkams pavyko sukurti labai sėkmingą programinę įrangą, kuri puikiai veikė kartu su Microsoft Windows platforma. Natūralu, kad augant kompiuterių populiarumui, tuo pačiu buvo kompiuterizuota ir pardavimo sistema. Jis padėjo ir šiuo metu vis dar padeda kur kas greičiau, paprasčiau ir efektyviau atsiskaityti už prekes ir paslaugas. Jeigu reikėtų grįžti 100 metų atgal – daugelis mūsų neturėtų kantrybės stovėti prekybos vietoje.

POS sistema susideda iš kelių skirtingų dalių, kurios visos kartu padeda sukurti efektyvią įrangą:

  • Kompiuterinio terminalo įranga.
  • Fiskalinis blokas.
  • Žinoma, kasininko ir tuo pačiu kliento ekranai.
  • Stalčius, kuriame kaupiami grynieji pinigai.
  • Skaitytuvas, kuris geba nuskaičiuoti brukšninį kodą ir greitai pateikti visą informaciją apie perkamus produktus.
  • Papildomi priedai, kaip svarstyklės ir panašiai, kurie taip pat prisideda prie kur kas greitesnio pirkimo ir pardavimo proceso.

Fiskalinis blokas gali būti naudojamas su pačiomis įvairiausiomis programomis, kurios padeda atlikti įvairius darbus. Natūralu, kad programų skaičius vis didėja, tačiau galima pasidžiaugti, kad ta pati sistema gali būti pritaikoma ir inovatyviai operacinei įrangai.

Naudojantis šiuo prietaisu ne tik galima labai greitai ir paprastai atlikti pirkimo pardavimo procesą, tačiau taip pat ir išrašyti sąskaitas faktūras, kurios reikalingos juridiniams asmenims. Tuo pačiu, galima sukurti ir lojalumo programas, kurios pasitarnauja norint suteikti išskirtines sąlygas asmenims, kurie ilgus metus perka būtent pas jus. Daugiafunkciniai pritaisai vis labiau modernėja ir greitu metu bus galima įsigyti dar šiuolaikiškesnius prietaisus.

Jeigu jums reikalingas fiskalinis blokas – ieškokite jo tik patikimose prekybos vietose, kad galėtumėte būti tikras, jog pasirinktas pilnavertiškai patenkins Jūsų poreikius. Nuolaidos ir akcijos perkant didelį kiekį padės sutaupyti, o daiktas Jums tarnaus ilgus metus.

Gyvenimas yra paprastas kaip niekada. Nes ateitis yra šiandien.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *