Ką apie Jus pasako Jūsų nagai?

Liaudies išmintis byloja, jog naują žmogų sutinkame ir vertiname pagal jo išvaizdą, o tik jį pažinę, imame vertinti jo protą ir vidines savybes. Todėl ypač šiuolaikiniame amžiuje žmogaus išvaizda tapo labai svarbi. Pagal tai, kaip atrodo aplinkiniai, sprendžiame apie jų socialinį statusą, gaunamas pajamas ir net įsitikinimus. Be to, labai dažnai žmogaus išvaizda pasako ne tik apie žmogaus gyvenimo įpročius, bet gali išduoti ir jo sveikatos būklę. Pavyzdžiui, ar kada susimąstėte, ką apie Jus aplinkiniams pasako Jūsų nagai?

nagai

Etiketo žinovai visuomet pabrėžia, kad žmogaus nagai yra labai svarbi jo išvaizdos dedamoji. Jie privalo būti sutvarkyti, švarūs ir prižiūrėti. Dažnai nagai lyginami su batais, esą tiek pagal vienus, tiek pagal kitus, galima pasakyti, ar žmogus yra tvarkingas, ar linkęs rūpintis savimi ir prižiūrėti savo išvaizdą.

Be to, nagai gali išduoti ir apie Jūsų sveikatą. Pavyzdžiui, pakitusi nagų spalva gali išduoti vidaus organų ligas. Pageltę nagai gali byloti apie tai, jog žmogus piktnaudžiauja tabako gaminiais Lūžinėjantys ir silpni nagai – nusilpusio organizmo ir vitaminų trūkumo signalas.

Ne ką mažiau apie žmogų gali pasakyti ir tai, kokios yra jo nagų formos. Dažnai sakoma, jog būtent forma liudija apie tai, koks žmogus prieš Jus sėdi.

  • turbūt viena dažniausių nagų formų moterų tarpe. Ilgi stačiakampio formos nagai byloja, kad žmogus yra komunikabilus ir inteligentiškas. Dažniausiai tai žmonės, nebijantys iššūkių, tačiau linkę viską tikrinti.
  • Platūs nagai. Plačių ir plokščių nagų savininkai dažniausiai apibūdinami kaip šeimos žmonės. Jiems labai svarbu apginti artimus žmones ir negadinti esamų santykių. Tai kūrybiški ir dvasingi žmonės.
  • Yra žmonių, kurių nagai nuolat trumpi, kad ir kaip jie besistengtų užauginti ilgesnius. Sakoma, jog tai itin jautrūs ir užsidarę žmonės, kurie linkę į apmąstymus ir analizę.
  • Tai dažniausiai vyrams būdinga nagų forma. Dideli stačiakampio formos nagai, sakoma, atskleidžia tai, kad prieš Jus esantis žmogus yra labai darbštus ir atsakingas. Tai savo jėgų negailintys žmonės, visada žinantys, kaip pasielgti teisingai.
  • Ovalūs. Pailgi ovalios formos nagai išduoda kūrybišką žmogaus dvasią. Tai menininkai, dvasingi ir harmoningi žmonės. šie žmonės yra mylimi ir mėgstami, jie lengvai bendrauja ir paprastai kuria naujas pažintis. Tai žmonės, kuriuos aplinkiniai vertina už jų nuoširdumą ir gebėjimą išklausyti.
  • Nelabai dažna nagų forma, kuri byloja, jog šių nagų savininkai taip pat nėra paprastos asmenybės. Tai drąsūs ir stiprūs žmonės, kurie nebijo jokių iššūkių gyvenime. Tai judrios asmenybės, kurių pilna visur. Jiems niekad nepakanka veiklos, jie nuolat linkę išbandyti kažką naujo ir gerai, kad tai būtų nutrūktgalviška veikla.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *