Ką rengtis – patarimai nėščiosioms

drabužiai interneteVaikelio besilaukiančiai moteriai svarbu ne tik patogiai jaustis, bet ir gražiai atrodyti. Jei manote, kad šie du dalykai nesuderinami, labai klystate. Svarbu nepatingėti ir paieškoti labiausiai jūsų kūno sudėjimui tinkančių drabužių. Jei nenorite vaikščioti po parduotuves, galite pasinaudoti kompiuteriu – drabužiai internete atitiks net ir išrankiausios būsimos mamytės skonį.

Moteris su rūbais privalo jaustis gražiai

Moteris turi jaustis graži. Psichologai tvirtina, kad gera mamos savijauta daro teigiamą įtaką į pasaulį besiruošiančiam kūdikiui. Ilgą laiką rūbų nėščiosioms pasirinkimas buvo itin mažas, todėl moterys rinkdavosi iš dviejų parduotuvėje kabančių suknelių, kurios primindavo beformius maišus. Šiandien situacija kardinaliai pasikeitė. Moterys gali rinktis iš milžiniškos drabužių pasiūlos. Visus jų lūkesčius atitinkantys gaminiai parduodami ne tik didžiuosiuose prekybos centruose, bet ir elektroninėse parduotuvėse. Beje, drabužiai internete paprastai kainuoja kur kas pigiau.

drabuziai internetuIeškodamos jums tinkančio rūbo, nepamirškite, kad apranga visų pirma privalo būti patogi. Paprastai į nėščiosioms sukurtų drabužių sudėtį yra įtraukiamos elastinės medžiagos, puikiai prisitaikančios prie augančio pilvuko. Jei ieškote kelnių, rinkitės tokias, kurių juosmens guma gerai tempiasi ir lengvai reguliuojasi. Specialistai pataria rinktis dažnam skalbimui pritaikytus kokybiškus audinius, su kuriais jausitės itin laisvai ir patogiai.

Venkite didelių rūbų – drabužiai internetu gali jums pakišti koją

Jei norite atrodyti žaviai, venkite per didelių rūbų, t. y. rinkitės tuos, kurie idealiai tinka jūsų kūno sudėjimui. Šiandien galima įsigyti tiek XXS dydžio drabužių, tiek itin didelių dydžių aprangą. Žinoma, svarbiausia, kad visi jie būtų pritaikyti didėjančiam pilvukui, jo nespaustų ir nevaržytų. Jei skundžiatės skausmais nugaros srityje, šiandien galite įsigyti specialius diržus nėščiosioms, kurie padeda sumažinti nugaros apkrovą ir tinkamai prilaikyti pilvą. Tokie diržai gali būti įvairių dydžių, skirtingų spalvų ir raštų.

drabuziai internetuBesilaukiančioms moterims rekomenduojama turėti maždaug 10 drabužių komplektų. Vieni modeliai turėtų būti skirti darbui namuose, kiti – susitikimams su draugais ar laisvalaikiui teatre. Be to, nereikėtų visų komplektų pirkti iškart. Laikui bėgant suprasite, su kuo geriau jaučiatės, kas jums labiau tinka ir patinka. Nepamirškite, kad jūsų figūra pasikeis, todėl jums gali prireikti gerokai didesnių drabužių nei planuojate. Reikėtų pagalvoti ir apie didesnio dydžio avalynę. Jei siekiate sutaupyti, investuokite į drabužius, kuriuos galėsite vilkėti ir po gimdymo. Pirkti suknelių, kurias galėsite vilkėti vos porą mėnesių, neverta. Vienas populiariausių audinių, atitinkančių visus būsimų mamyčių poreikius, yra trikotažas. Jis maloniai priglunda prie kūno ir yra ypatingai tamprus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *