Netradiciniai užuolaidų panaudojimo būdai

Jeigu jums reikia naujų užuolaidų, tai žinokite, kad uzuolaidos internete parduodamos puikiomis kainomis. O tam, kad susipažintumėte su produkto savybėmis, nereikia niekur važiuoti. Galima tiesiog namuose patogiai sau atsidaryti interneto svetainę ir joje rasti geriausiai jums tinkančias užuolaidas. Žinoma, jeigu jūs esate toks žmogus, kuris moka naudotis kompiuteriu. Bet jeigu mokate, tai ne tik uzuolaidos inernete, bet ir įvairūs kiti baldai jums gali būti pasiekiami. Taigi, nusipirkti jas naujas ne sunku, bet ką veikti su senomis? Juk kažin ar rasite kažkokį kitą pastatą, kuriam trūktų jūsų senų padėvėtų užuolaidų. Tokio žygdarbio padaryti turbūt nepavyks. Tad jūs galite jas tiesiog pakabinti kur nors kitur ir panaudoti dar kartą, tik šį kartą jau labai išmaniai ir apgalvotai. Jeigu jūsų planuose artimiausiu metu uzuolaidos internete naujos, tai nuspręskite, kaip panaudoti senas. Blogiausiu atveju, visada galite atiduoti vargšams. Bet kol kas jums – keletas netradicinių užuolaidų panaudojimo būdų.

uzuolaidos internete

Vietoje kino salės

Projektoriai šiais laikais visai nebrangūs, ir turint kokį nors vieną tokį, galima pasidaryti tikrą kino salę. Tačiau tam pravers jūsų senos uzuolaidos. Vilniuje projektorių net išsinuomoti galite, kas parai kainuotų kažkur 15 eur. Gal rasite ir pigiau. Tačiau kam nuomotis dar ir tą tentą arba širmą, ant kurios projektorius rodys? Daug geriau sau leisti paeksperimentuoti ir iš senos užuolaidos pasidaryti kino ekraną. Turbūt galvojate, kad uzuolaidos kaina nesvarbi, bet svarbu jos spalvos. Gali būti ir negraži, bet geriau balta. O visai nebūtinai. Jūs galite patys daryti kino eksperimentus ir filmus rodyti ant tokio ekrano, ant kokio jie dar niekada nebuvo rodyti. Tik jūs ir jūsų fantazija jums gali leisti vietoje tikro kino ekrano panaudoti kokią nors juokingą užuolaidą. Taip ir padarykite. Pamatysite, kaip keičiasi jūsų mėgstami filmai, kai uzuolaidos svetaineje ryškios spalvos, kai su ornamentais, kai vienspalvės. Taip jūs suteiksite filmui tarsi antrą gyvenimą.

Vietoje sienos

Kartais užuolaidos virtuvei vėliau gali tarnauti antrąjį gyvenimą. Dažnai maži vaikai labai skundžiasi, kad neturi savo kambario, nes gyvena su broliuku arba sesute. Tam tikra prasme, turėti vien tik savo kambarį ir jame visada būti mažiems vaikams gal net būtų nejauku, nesmagu, baugoka. Tačiau privatumas taip pat leistų smagiai gyventi, tarkime, vien jau tas faktas, kad galėtumėte jausti, kas „mano“, o kas „tavo“. Taigi, nenuskriauskite vaikų ir padovanokite jiems netikras sienas – užuolaidas. Su jomis jie galės jaustis tikrai smagiai. Juk kas gi jiems neleis pasikabinti užuolaidos kaip sienos. Aišku, jūs turėsite padėti, pagelbėti, ir pakabinti trūkstamus elementus, ant kurių būtų apskritai galima kažką kabinti.

Suknelėms pasisiūti

Dar viena idėja, kaip gali būti panaudotos uzuolaidos, ant langu kai jos jau netinka – tai suknelėms pasisiūti. Kartais pritrūksta audinio, su kuriuo būtų galima labai maloniai dirbti. Tą paliudytu kiekviena šeimininkė ir kiekviena siuvėja. Taigi, jeigu užuolaida buvo graži, tai gal dar iš jos galima ką nors kito pasiūti?

Fotostudijai įrengti

Senos uzuolaidos ar roletai puikiai tiks foto studijai įsirengti. Balta spalva atspindės šviesą, taigi, padės savotiškai apšviesti studiją. Tamsios spalvos sugers šviesą, kas suteiks priešingą efektą, bet jis būtinas, norint kažką tinkamai nufotografuoti. Spalvotos užuolaidos suteiks papildomą spalvotą atspindį, o tokiu efektu jūs galėsite tiesiog manipuliuoti ir tai gal taps jūsų braižu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *