Kai reikalingas dantų implantavimas

dantų implantaiDantų implantologija – odontologijos sritis, kurios profesionalai užsiima dantų implantavimų. Dantų implantavimas – tai sugedusių ir iškritusių ar pašalintų dantų atstatymas ir rekonstrukcija. Šiandien tai itin populiari sritis sparčiai keičianti manymą, jog geriausiai buvusius dantis atstoja protezai.

Kuo tai naudinga?

Vyresnio amžiaus žmonės dažnai skundžiasi, jog protezai nėra labai naudingas ir patogus dalykas. Itin dažnai tenka susidurti su nemaloniu burnos kvapu, taip pat protezas retsykiais trukdo valgyti. O ką jau kalbėti apie tai, jog jį reikia nuolat išimti ir prižiūrėti.

Tuo tarpu, dantų implantai – sintetinės ar natūralios medžiagos danties šaknies pakaitalai – puikiai prisitaiko prie žmogaus burnos erdtmės ir prilygsta natūraliai danties formai bei dydžiui.

Šiuolaikinėje technikoje taikomi dantų implantai yra tarsi nedideli varžteliai, kurie įsukami į danties šaknies vietą. Taip jis išlaiko natūralią danties vietą ir išvengiama būtinybės šlifuoti šalia trūkstamo danties esančius kitus du, kad šie neiškryptų.

Dantų implantacija naudinga tuomet,kai dėl kažkokios priežasties burnoje trūksta vieno ar kelių dantų. Implantas užpildo danties šaknies vietą ir taip apsaugo Jus nuo tolimesnių bėdų. Kartais žmonės pasirenka neatkurti prarasto danties, tačiau specialistai pabrėžia, jog tai ilgainiui gali turėti rimtų pasekmių: jausite nepatogumą, šalia esantys dantys gali pakeisti kryptį, dėl danties trūkumo veido oda sukris ir veidas gali atrodyti senesnis.

Kas gali atlikti implantaciją?

Dantų implantavimas – moderni sritis, kurią teikia tik prpfesinalūs specialistai. Jei manote, kad dantų implantas ar keli Jums praverstų, geriausia kreiptis į odontologijos kliniką konsultacijai pas specialistą. Jis įvertins Jūsų situaciją ir nuspręs, koks implantas Jums tinka ir kaip reikėtų atlikti visą darbą.

Kartais žmonės mano, jog patys dantų implantai kaina ir jų poveikis nėra pranašesni už protezus. Tačiau profesionalus specialistas Jums taip pat atsakys Ir į šiuos klausimus. Jis aiškiai ir paprastai papasakos apie implantų ir protezavimo skirtumus ir tada Jūs patys galėsite nuspręsti, kokia paslauga Jums labiausiai reikalinga.

Žinoma, rinkdamiesi implantavimo paslaugas, nepulkite rinktis pačio brangiausio specialisto, į tai pažiūrėkite atsakingai ir išsiaiškinkite, ar tos pačios paslaugos negalite gauti pigiau kitoje odontologijos klinikoje.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *