Kaip ir kur pigesni keltų bilietai?

keltu bilietaiNorint šiek tiek pakeliauti, pirmiausia ieškome tinkamų bilietų. Keliaujant į tolimesnes vietas, žinoma, geriausiai rinktis lėktuvą ir ieškoti tinkamų skrydžių, tačiau norint pasiekti įdomius taškus Lietuvoje ar šalį kitame Baltijos jūros krante, praverčia keltų bilietai. Dažniausiai keleiviai pripažįsta, jog keltai – puikus būdas keliauti, suteikiantis daug geros nuotaikos ir potyriu. Mat skirtingai nei keliauti kitais būdais, kelte mėgaujatės ne tik kelione, bet ir kitais malonumais. Be to keltų bilietai dažniausiai parduodami gana patraukliomis kainomis. Tereikia žinoti, kaip ir kur bilietų ieškoti.

  • Tinkamas laikas. Dažniausiai keleiviai yra pripratę, kad keliaujant į netolimą užsienį kelionę reikia planuoti iš anksto, jei norima gauti pigius bilietus. Dažniausiai kaina taip pat labai priklauso nuo sezoniškumo, mat vasarą ir didžiųjų žiemos švenčių metu už bilietus tenka pakloti nemažas sumas. To tarpu keltų bilietai dažniausiai yra nekintantys. Tai reiškia, kad nereikia kelionės planuoti iš anksto, bilietus galite įsigyti prie kelionę ir džiaugtis patrauklia kaina.
  • Gera vieta. Norintiems sutaupyti ne tik vieną kitą litą, bet ir savo laiko bei pastangų, geriausiai keltų bilietus pirkti internetu. Čia viskas labai patogu. Galite išsirinkti savo maršrutą, sužinoti visą informaciją apie jį ir įsigyti bilietą. Tai yra žymiai patogiau nei bandyti ieškoti bilietų prieš keltui išplaukiant kasoje, nes didelė tikimybė, kad laisvų vietų galite ir nerasti.
  • Kelionės tikslas. Žinoma, bilietų kainos priklauso ir nuo to, kur keliausite. Keltu galima nuvykti ir į netolimą užsienį, tačiau lietuviai ypač mėgsta keltus trumpoms kelionėms po Lietuvą. Tokiu būdu kelionė tikrai tampa nepakartojama. Patiriamos naujos emocijos keliaujant vandeniu, o taip pat sutaupoma jėgų ir pinigų bilietams.
  • Specialūs pasiūlymai. Dažniausiai keltų bilietai siūlomi už patrauklią kainą tuomet, kai pasinaudojate kokiu specialiu pasiūlymu. Kaip žinia, kelte yra ne tik Jūsų vieta kelionei, čia yra ir kavinės, vyksta pasirodymai, kitos pramogos. Keleiviams, iš anksto pasirenkantiems maitinimą, vakarienę ar kitas pramogas, taikomos nuolaidos bilietui. Taip sutaupote ne tik bilietu, bet ir kavinės sąskaitai. Taip pat taikomos specialios nuolaidos, kurias galima pritraukti renkantis kajutes ir jų dydį. Pavyzdžiui, išsirinkus šeimyninę kajutę, bilietas bus šiek tiek pigesni. Taip pat galima rinktis ir kitus panašius pasiūlymus, kurie pradžiugins ne tik patogesniu apgyvendinimu, bet ir pigesnėmis bilietų kainomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *