Kaip išsirinkti tinkamiausius vonios rankšluosčius?

Vonios rankšluosčių pasirinkimas gali trukti gana ilgai, jeigu visiškai nesuprantate apie medžiagas ir tiksliai nežinote savo poreikių. Minkšti ir purūs vonios rankšluosčiai – tai ko ieško daugelis žmonių, bet tinkamai neįvertinę pirkinio, galite labai stipriai suklysti ir netrukus pamatyti, kad medžiaga visiškai nesugeria vandens. Taip pat šie vonios aksesuarai gali vos po kelių panaudojimų ir skalbimų labai nusidėvėti, nepaisant net to, kad už juos sumokėjote gana solidžią kainą.

Kaip išsirinkti vonios rankšluosčius, kurie būtų tikrai kokybiškai ir pilnai atliktų savo darbą?

Įvertinkite rankšluosčių svorį

Sunkesni ir storesni vonios rankšluosčiai dažniausiai yra minkšti ir pasižymi geru vandens sugeriamumu. Problema ta, kad perkant internetu gali būti sunku įvertinti tą gaminių svorį. Rinkdamiesi rankšluosčius, ieškokite prie aprašymo GSM žymėjimo. Kuo šis skaičius didesnis – tuo audinys sunkesnis bei storesnis. Šis žymuo lemia ir audinio tankumą, taigi ir medžiagos kokybę. Minkštų ir gerai drėgmę sugeriančių rankšluosčių GSM rodiklis svyruoja nuo 400 iki 600 g/m2. Jei šio rodiklio aprašyme nėra, bet yra parašytas gaminio svoris, rekomenduojama pasinaudoti interneto skaičiuokle ir sužinoti GSM. Verta paminėti, kad sunkesni vonios rankšluosčiai ilgiau džiūna.

Įvertinkite rankšluosčių medžiagą

Geriausi rankšluosčiai yra tie, kurie pagaminti iš 100 % medvilnės. Tokie vonios aksesuarai yra labai minkšti, malonūs kūnui, gerai sugeriantys drėgmę  ir itin patvarūs. Taip pat atkreipkite dėmesį ir į audinius, ar tai kilpiniai, ar tankaus pynimo turkiški rankšluosčiai.

Kilpiniai rankšluosčiai pasižymi itin stipriu vandens sugeriamumu, tačiau jie džiūsta šiek tiek ilgiau. Turkiški rankšluosčiai labai tinka kelionių metu, yra lengvi ir greitai džiūstantys, bet ne taip gerai sugeriantys drėgmę. Tiesa, moterys juos dažnai renkasi, kaip galvos rankšluosčius, siekiant, kad iš plaukų nebūtų atimta per daug drėgmės. Dar galima įsigyti mikrofibros arba bambukinius rankšluosčius. Pasirinkimo labai daug – tereikia tiksliai žinoti savo poreikius.

Konsultuokitės su vonios aksesuarų pardavėjais

Kai apsispręsti labai sunku, rekomenduojama pasitarti su pardavėjais ir išsakyti savo poreikius. Tada jie galės geriausiai patarti, kokį rankšluostį įsigyti, kad liktumėte tikrai patenkinti savo pirkiniu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *