Kaip pagerinti svetainės poziciją paieškos sistemose?

seo

Turbūt nerasime tokio sportininko, kuris nenorėtų būti pirmas. Taip pat ir nerasime tokio interneto svetainės savininko, kuris nenorėtų, kad jo interneto svetainė būtų pirma paieškos sistemose. Tačiau svetainių yra milijonai o pirmų vietų skaičius ribotas. Jei jūs turite savo interneto svetainę ir ji nėra aukščiausiose pozicijose, tai šis straipsnelis gali būti jums naudingas.

Interneto svetainėje yra svarbiausia ne dizaino ypatumai (nors daugeliui tai gali atrodyti labai svarbu), o jos funkcionalumas. Svarbu, kiek ji yra pritaikyta vartotojui ir paieškos sistemoms. Vien tas faktas, kad turite interneto svetainę neužtikrina, kad ji bus matoma paieškos sistemoms. Kartais sukūrus interneto svetainę Google indeksavimo galima laukti ne vieną mėnesį. Kad svetainė būtų indeksuojama tinkamai, ji turėtų būti ir tinkamai optimizuota paieškos sistemoms. Po to kai jūsų svetainė yra indeksuojama, informaciją apie tinklapį patalpinama savotiškoje duomenų bazėje. Indeksavimo procese paaiškėja kokie raktiniai žodžiai labiausiai atspindi svetainėje esančią informaciją.

Paieškos sistemos indeksuodamos jūsų turinį pirmiausia bando suprasti apie ką yra jūsų interneto svetainė. Technologijos yra labai pažengusios, tačiau visgi jos negali atstoti žmogaus intelektualaus proto. Todėl ir interneto svetainėje informacija turėtų būti pateikta taip, kad paieškos sistemoms būtų aišku koks yra svetainės turinys. Venkite svetainėje naudoti animaciją, nuotraukas. Nors tai traukia akį, tačiau paieškos sistemoms tai kol kas neįkandama sritis. Todėl vienas iš vertingiausių dalykų svetainėje yra tekstai. Štai keletas patarimų, kurie gali ženkliai pagerinti pozicijas paieškos sistemose.

  • Nuolat atnaujinkite svetainėje esančią informaciją. Nebūtina kaskart keisti viso turinio, tas netgi būtų didelis minusas. Tiesiog integruokite į savo svetainę naujienų modulį ir rašykite aktualią ir naudingą informaciją. Turinys turi būti unikalus ir aukštos kokybės.
  • Integruokite „Sitemap“ į savo svetainę. „Sitemaps“ – tai failas, kuriame surašomi visi tinklapio puslapiai, taip pat nurodoma ir informacija kada puslapis buvo atnaujintas, koreguotas. Taip pat paieškos sistemos, peržiūrėjusios „Sitemap“ gali pasakyti kiek svetainėje yra klaidų, kokie netikslumai.
  • Kurkite nuorodų tinklą. Ateinančios nuorodos iš kitų tinklapių labai svarbios ne tik lankytojų srautui, bet ir pozicijoms paieškos sistemoms. Kuo daugiau tinklapių turės nuorodą į jūsų svetainę tuo būsite reitinguojami aukščiau. Venkite talpinti nuorodas, kur jos ribotą laiką. Nes nuorodų praradimas neigiamai veikia pozicijas paieškos sistemose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *