Kaip pasirinkti puikiai veikiančius buitinės technikos prietaisus

Kiekvienas buitinės technikos prietaisas atlieka skirtingą paskirtį, tačiau lygiai taip pat labai svarbu suprasti, kad kiekvienas buitinės technikos prietaiso modelis pasižymi skirtingu funkcionalumu ir nevienodu tarnavimo laiku, todėl renkantis naujus buitinės technikos prietaisus, būtina įvertinti daugybę svarbių detalių.

Kaip pasirinkti orkaitę

Pirmiausia, jei jūs rengiatės įsigyti naują orkaitę, turėtumėte paklausti savęs, kaip dažnai naudojatės savo dabartine orkaite? Atsižvelgiant į tai, turėtumėte pasirinkti ir orkaitę. Galite rinktis tiek dujines, tiek ir elektrines orkaites. Įprastai elektrinės orkaitės yra bene visais atvejais pranašesnės už dujines orkaites. Tačiau taip pat labai skiriasi ir tokių orkaičių kainos, todėl turite įvertinti ne vieną svarbią detalę.

Vieni namuose gaminame daugiau, o kiti mažiau. Vieni dažniau valgo šaltą maistą (pvz., salotas), o kiti yra pratę dažniau ruošti karštus patiekalus. Nuo to labai tiesiogiai priklauso ir konkretaus orkaitės modelio pasirinkimas. Tačiau jei jūs orkaitę naudojate pakankamai dažnai, turėtumėte ieškoti tokio orkaitės modelio, kuriame yra ir savaiminio išsivalymo funkcija.

Kaip pasirinkti viryklę/kaitlentę

Šiuo atveju kiekvienas vartotojas turi keletą pasirinkimų. Galima rinktis dujinę viryklę, elektrinę viryklę arba kaitlentę. Tai yra dažniausi vartotojų pasirinkimai. Tuo tarpu, jei bus pasirinktos indukcinės kaitlentės, nereikėtų pamiršti, kad gaminant maistą reikės naudoti specifinio tipo keptuves ir puodus, tinkančius tokios rūšies kaitlentėms.

Žinoma, renkantis viryklę arba kaitlentę, labai svarbu pagalvoti ir apie jos bendrą plotą, t.y. erdvę, kurioje bus galima gaminti maistą. Kuo daugiau ir kuo dažniau gaminate, tuo didesnio ploto viryklės arba kaitlentės jums reikės. Tai suteiks daugiau patogumo.

Taip pat svarbu nepamiršti, kad dujinių ir elektrinių viryklių priežiūra skiriasi nuo kaitlenčių priežiūros. Pastaruoju atveju kaitlentes prižiūrėti tampa lengviau, nes jų paviršius yra lygus. Kita vertus, kai kurios kaitlentės genda dažniau, o tai reiškia, kad tokiais atvejais būna reikalingas kaitlenčių remontas (https://www.vilniausmeistrai.eu/aptarnaujama-technika/kaitlentės-remontas/), kurį turėtų atlikti šios srities meistras. Taigi, rinkdamiesi viryklę arba kaitlentę, turėtumėte pagalvoti apie aukščiau minėtus veiksnius, galiausiai pasirenkant tinkamiausią modelį.

Kaip pasirinkti mikrobangų krosnelę

Galima rinktis tiek įmontuojamas, tiek ir laisvai pastatomas mikrobangų krosneles. Visa tai labai tiesiogiai priklauso nuo to, koks yra jūsų virtuvės išplanavimas ir kokie virtuvės baldai yra naudojami. Jei jūs norite turėti daugiau laisvos erdvės maisto produktų ruošimui, galite rinktis įmontuojamą mikrobangų krosnelę. Tuo tarpu, jei tai nėra aktualus veiksnys, galima pasirinkti ir iš labai plataus laisvai pastatomų mikrobangų krosnelių asortimento.

Renkantis mikrobangų krosnelę, taip pat labai svarbu atsižvelgti ir į jos talpą. Tai tiesiogiai priklauso ir nuo jūsų mitybos įpročių bei mikrobangų krosnelėje šildomų patiekalų. Jei norite mikrobangų krosnelę naudoti ir kaip grilių, ieškokite tokio modelio, kuris galėtų jums tai pasiūlyti.

Kaip pasirinkti indaplovę

Pirmasis veiksnys, kurį turėtumėte apsvarstyti rinkdamiesi naują indaplovę, yra susijęs su jos dydžiu. Tai reiškia, kad jūs turite nuspręsti, kur jūsų virtuvėje ji stovės. Taip pat tai nulems ar jūs pasirinksite įmontuojamą indaplovę, ar vis dėlto rinksitės laisvai pastatomą indaplovės modelį. Žinoma, indaplovės modelio pasirinkimas tiesiogiai nulems ir jūsų bendrą virtuvės interjerą.

Svarbu atsižvelgti ir į indaplovės talpą. Jei įprastai indų, kuriuos plaunate indaplovėje, būna pakankamai daug, turėtumėte orientuotis į didesnės talpos indaplovę. Tačiau jei gyvenate vieni ar tiesiog nesate linkę turėti svečių, jums gali puikiai tikti ir kompaktiška nedidelių išmatavimų indaplovė.

Taip pat yra labai daug įvairių funkcijų, kuriomis pasižymi skirtingi indaplovių modeliai, todėl ieškant naujos indaplovės, turėtumėte pagalvoti apie savo poreikius ir įpročius.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *