Kaip pasiruošti vestuvėms?

vestuviu planavimasBe abejo, tokią dieną kaip vestuvės norisi, kad viskas būtų tiesiog tobula. Deja, dažnai gali atrodyti, kad vestuvių organizavimas jums atima labai daug nervų ir kainuoja bemieges naktis. Visgi, reikia nepamišti, kad tai yra būtinas ir tuo pačiu smagus procesas, kuris garantuoja, kad gražiausią gyvenimo dieną viskas vyktų pagal jūsų norus. Aišku, neverta visko daryti patiems – pasitarkite su profesionaliais vestuvių planuotojais, kurie žino, kur užsakyti geriausią floristą, kur rasti gražiausių drabužių jaunikiui ar kur surengti vestuves pagal jūsų poreikius.

Tačiau, viskas prasideda nuo vestuvinių kvietimų, kurie turi būti išsiųsti visiems vestuvių svečiams. Kvietimų išvaizda ir tekstas svečiams suteiks pirmas užuominas į būsimas vestuves ir ko jose laukti. Tai bus pirmas žingsnis, užtikrinantis, kad visi vestuvių svečiai atsiveš gerą nuotaiką ir bus tinkamai pasiruošę jūsų šventei.

Reikėtų pagalvoti ir apie tai, kur norėsite švęsti vestuves. Galbūt jums patinka egzotiškos vietos, o gal nėra nieko geriau už savo gimtinę. Bet kuriuo atveju, daugelis jaunųjų renkasi vestuves švęsti vasarą ir laukia kuo geresnio oro. Jeigu nusprendžiate nuomotis sodybą arba dvarą Lietuvoje – šiuo atžvilgiu, Lietuva yra iš tiesų labai turtinga šalis, turinti nuostabią gamtą ir gražiausius slėnius, tad jūs turėsite labai daug pasirinkimo. Be jokios abejonės, visuose dvaruose, vilose ar sodybose tikrai nepavyktų apsilankyti, tad padarykite nedidelį tyrimą internetu ir taip sutaupyti daug laiko. Dabar beveik kiekvienas dvaras turi savo interneto tinklapį, kuriame yra kokybiškų nuotraukų foto galerija, iš kurios ir pavyks susidaryti gana tikslią nuomonę. Taip pat, nepatingėkite aplankyti išsirinktos sodybos ar dvaro, kad vėliau nebūtų kokių nors netikėtų siurprizų. Jei planuojate didelę šventę su daug svečių, tada vestuvių vietą rezervuokite kuo anksčiau, kad vėliau nekiltų keblumų.

Kai išsirinksite vietą, nepamirškite, kad reikia pagalvoti ir apie dekoracijas – tai geriausiai gali padaryti vestuvių planuotojai ar floristai, kurie, pagal jūsų pageidavimus ir skonį, sukurs pačią gražiausią vestuvinę aplinką. Nėra abejonės, kad net ir smulkios detalės lemia iš tiesų daug. Vestuvių planuotoja pasirūpins, kad gražiausią dieną jūsų vestuvių šventimo vieta atrodytų būtent taip, kaip jūs visuomet svajojote, o galbūt ir dar geriau. Dauguma sodybų ir dvarų savininkų siūlo ir savo dekoravimo paslaugas. Tačiau, tokius pasiūlymus reikėtų vertinti atsargiai, nes vestuves jie visada puošia vienodai ir vargu ar pamatysite daug originalumo.

Žinoma, kad vakaras būtų linksmas, būtina pagalvoti ir apie vakaro programos vedėją. Daug žmonių vis dar mano, kad vestuvės muzikantas ir vedėjas yra tas pats asmuo, tačiau laikas tokį požiūrį palikti užmaršty. Muzikantai ar didžėjai rūpinasi muzika, o vedėjas atlieka visą darbą per pertraukas ir tam yra daug pasirinkimų – įvairūs šou biznio rykliai, komediantai ir žinomi aktoriai puikiai atlieka šias pareigas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *