Kaklo papuošalai: rinkitės iš plataus asortimento

papuošalaiPapuošalai dėvimi nuo senų laikų norint pabrėžti savo išvaizdos ir stiliaus savitumą. Anksčiau jie buvo gaminami iš metalo, medžio ar paprasto akmens. Šiomis dienomis papuošalų gamybai pasitelkiama vis daugiau pigesnių ar itin brangių medžiagų. Pasirinkimas išties platus. O ir papuošalų paskirtis gali būti be galo įvairi. Šį kartą apie kaklo papuošalus.

Kaklo papuošalai, kaip ir dėvimi drabužiai, gali puikiai panaikinti tikrus ar tik menamus išvaizdos trūkumus ir pabrėžti privalumus. Mados ir stiliaus žinovai dažnai dalija patarimus, kokie papuošalai tinka prie vienokios ar kitokios aprangos ir įvairiausiomis progomis. Tačiau reikia nepamiršti ir savo stiliaus pojūčio bei išvaizdos ypatumų, kurie dažnai lemia ar  tiks Jums vienas ar kitas papuošalas.

Jeigu esate nedidelio ūgio ir smulkesnio sudėjimo, galite drąsiai rinktis ilgus, netgi liemenį siekiančius kaklo papuošalus. Tai padės vizualiai jaustis aukštesnei. Aukštesnio ūgio moterims rekomenduojama rinktis trumpesnius ir smulkesnius kaklo papuošalus. Renkantis kaklo papuošalus, labai svarbu atkreipti dėmesį ir į savo kaklo formą. Šioje srityje labai svarbi viena esminė taisyklė: jei turite ilgą kaklą dėvėkite trumpesnius papuošalus, tuo tarpu, prie trumpo kaklo puikiai tik ilgesni kaklo vėriniai.

Galiausiai – kaklo papuošalai neturi būti kaip atskira įvaizdžio detalė, jie turi derėti ir papildyti bendrą Jūsų stilių. Be abejonės, jeigu dėvite dar ir kitus papuošalus – kaklo aksesuarus derinkite prie jų. Kuklaus  stiliaus, vienos spalvos apranga pagyvinama ryškesniais kaklo papuošalais, neturėtų sudaryti jausmo, jog drabužiai žengia vienu keliu, papuošalai – kitu. Tiesiog derinkite kaklo papuošalus taip, jog dėvima suknelė ar kostiumėlis atrodytų neatsiejama dalis su ant Jūsų kaklo besipuokuojančiais papuošalais.

Kaklo papuošalai, kurie tinka bet kokio sudėjimo ir amžiaus  moterims bei vyrams – sidabriniai papuošalai. Vyrai, be abejonės, pasirinks kuklią ir trumpesnę grandinėlę, tuo tarpu, moterys turi labai platų pasirinkimą: nuo prie kaklo prigludusių sidabrinių grandinėlių iki juosmenį siekiančių sidabro papuošalų.

Visuomet puikiai atrodysite pasipuošę sidabrine grandinėle su to paties tauriojo metalo pakabuku. Rinkdamiesi sidabrinį pakabuką, visuomet gerai apgalvokite kokiomis progomis dažniausiai jį dėvėsite. Nors minėjome, jog sidabro papuošalai tinka beveik visur ir visada, tačiau, sakykim, vakarinę suknelę gražiai papildys sidabrinė grandinėlė su akmenimis inkrustuotu spalvingu pakabuku.

Jeigu sidabrinį kaklo papuošalą žadate dovanoti, atminkite, jog turite galimybę parinkti jį su konkrečiam zodiako ženklui tinkančiu akmenimi. Be to, įvairūs sidabriniai pakabukai gali būti išgraviruoti Jums ar dovaną gausiančiam asmeniui svarbiais žodžiais. Sutikite, tai labai šilta ir jauki dovana bet kokio amžiaus ir lyties žmogui.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *