Kodėl verta pirkti automobilį lizingu

autolizingasNeturint pinigų nuosavam automobiliui, kai jo labai reikia, gali padėti įvairios skolinimosi galimybės: paskolos iš banko, greitieji kreditai ar auto lizingas. Kodėl būtent automobilių lizingas  suteikia tokias geras sąlygas įsigyti naują ar dėvėtą mašiną?

Garantuoti pardavėjai

Paprastai įmonė, kurios veikla yra autolizingas, sudaro specialias sutartis su oficialiais automobilių pardavėjais. Pirkti iš salono galbūt jūs negalėsite, tačiau jeigu norite nebrangaus dėvėto automobilio, išsirinksite irgi gerą. Visi puikiai žinome, kad yra labai rizikinga pirkti mašinas, kurios kažkam anksčiau priklausė. Nors pirkėjus ir gina tam tikri sąžiningo pardavimo įstatymai, visgi dažnai pardavėjai parduoda savo laužus, neišduodami esminių gedimų ar ilgalaikių problemų, nepasako visos servisavimo istorijos, galiausiai dingsta kaip į vandenį. Tai labai nemalonus jausmas, kai vos nusipirkus naują mašiną perka ilgesnė kelionė būna tiesiai į auto servisą. Tačiau taip irgi gyvenime pasitaiko. O kad nepasitaikytų – reikia pirkti iš garantuotų pardavėjų. Jeigu jums tarpininkauja automobilių lizingas, jūs tikrai negalėsite nusipirkti mašinos iš kažkokio Šaraškino, ar ieškoti automobilio turguje. Veikiausiai jūs turėsite tai daryti tiesiog labai protingai, iš aiškių pardavėjų. Taigi, jūsų niekas neapgaus ir mašina, tik išvažiavus iš pardavimų aikštelės, nesubyrės.

Nedidelės palūkanos

Palyginkime auto pirkimą lizingu su kitokiomis skolinimosi opcijomis. Tarkime, yra paskolos iš banko. Ten, deja, turi atitikti daug reikalavimų, privalai paskui mašiną drausti KASKO draudimu, taip pat yra ir kitų didelių slenksčių, kuriuos peržengs ne vienas, tačiau bus ir tokių, kurie to nepadarys. Tuo tarpu, greitųjų kreditų pasiūlymai jums gali atrodyti tiesiog per brangūs. Nes iš tiesų toje rinkoje kartais tenka dirbti ir už itin nedidelius pinigus. Tad, jeigu norite, kad jums būtų taikomos tikrai nedidelės palūkanos, turite rinktis lizingą. Palyginus su greitaisiais kreditais, lizingas automobiliui yra tikrai dėkingas pasirinkimas. Vadinasi, jūs galite gauti tai, ko jums reikia, tiesiog pasirinkdami šį pirkimo variantą. Gali būti, kad turėsite sumokėti pradinį įnašą, taigi, automobilis jau iškart bus šiek tiek jūsų.

Pirkinys, dėl kurio verta skolintis

Kodėl BRC lizingas būtent mašinai yra geras dalykas? Reikia pasakyti, kad žmonės dažnai šiais laikais skolinasi beatodairiškai. Nori į kelionę – pasiskolina. Nori pagyventi kaip per šventes – ima greitąjį kreditą. O vėliau pinigų nelieka nė kvapo, tik skolos lieka. Tuo tarpu, kai vyksta automobilio pirkimas išsimokėtinai, jūs darote gerą sprendimą. Jūsų sumokami pinigai bus geram tikslui, nes jūs turėsite realų vertingą daiktą. Įsigysite automobilį, jeigu vėliau prireiks pinigų, jeigu pasikeis gyvenimas, mašinos nebereikės, o gal nenorėsite toliau mokėti paskolos – parduosite mašiną, atgausite pinigus, iš jų sumokėsite likusią paskolą. Tokiems dalykams skolintis yra verta, nes jie patys išlaiko vertę, ir jūs vėliau galite ją išnaudoti, jeigu tik yra poreikis.

Aišku, renkantis mašiną irgi reikia įvertinti, kad bėgant laikui ji nuvertės. Kad augtų vertė – taip tikrai nebus. Kol kas, panašu, auga tik nekilnojamojo turto kainos sostinėje, tačiau automobiliai tik nuvertės, nes yra rinkoje kasmet pasirodančios naujos mašinos, kurios tobulesnės, geriau pritaikytos žmonių poreikiams. Tad perkant lizingu mašiną galite imti tokią, kuri dar ir po 10 metų turės kažkokią vertę. Tai yra, verta pirkti naujesnes mašinas, nes žmonės nuolat atsinaujina savo transporto priemones, ir pačios seniausios, jau ant ribos esančios, mašinos galiausiai ima tik be reikalo užimti vietą bei jau nebūna eksploatuojamos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *