Kokiems automobiliams draudimas yra brangus?

draudimas internetu skaičiuoklėPrabangių automobilių savininkai privalo už savo turtą sumokėti daugiau nei paprastų transporto priemonių savininkai. Kadangi vien tokio automobilio išlaikymo kaina ženkliai skiriasi. Prabangių transporto priemonių remontas, techninis aptarnavimas yra itin brangus malonumas, o ypač didmiesčiuose. Taip pat ir bet kokios detalės pakeitimas kainuoja nemažus pinigus, kadangi naujų modelių detales rinkoje išties sunku rasti. Galbūt tokius dalykus galima apeiti ir turėti nusistatymą, kad blogi dalykai su automobiliu gali nutikti visiems, bet tik ne savininkui, tačiau paradoksas tas, kad visus automobilius reikia tvarkyti, ankščiau ar vėliau. Tačiau yra vienas dalykas už ką tikrai prabangių automobilių savininkai moka daugiau — privalomasis civilinės atsakomybės draudimas. Jis išties tokiems automobiliams kainuoja brangiai, tad jei norite pasiskaičiuoti, kiek kainuos tokio automobilio draudimas, pasinaudokite draudimas internetu skaičiuokle, kuri padės išsiaiškinti kainą.

Bet kokiems būtent automobiliams draudimas yra itin brangus? Tikriausiai atsimenate vasarą įvykusią avariją, kurios metu buvo sudaužytas prabangus verslininko U. Kiguolio „Ferrari“ automobilis. Tuomet daugelis internautų pradėjo domėtis, kiek gi žymus verslininkas gaus iš draudimo bendrovės už tokio brangaus automobilio draudimą, tad kainą buvo galima apsiskaičiuoti, ten kur yra draudimas internetu skaičiuoklė. Iš ten galima gauti preliminarią sumą. O kodėl žmonės domisi tokiais dalykai? Todėl, kad mūsų šalyje nėra daug išskirtinius automobilius turinčių savininkų ir ne kiekvienas važinėja su naujais „Ferrari“ ar „Lamborghini“, tad smalsumas visada nugali. Tačiau lėtai tokių automobilių šalyje skaičius didėja.

Draudimo kompanijos kiekvieną dieną gauna daugybę užklausų dėl draudimo kainos, ir dažnai domisi prabangių gamintojų automobilių draudimu, tiek „Bentley“, „Lexus“, „Mercedes“, „Mustang“ ir taip toliau. Tačiau kyla ir klausimas, jeigu Baltijos šalyse nėra oficialaus gamintojo atstovo, ar galima drausti automobilį KASKO draudimu? Ir atsakymas yra — taip, galima. Bet kokio gamintojo automobilį galima apdrausti šiuo draudimu ir jį naudoti. Taip, kaip ir automobilis, taip ir draudimas  yra prabanga, bet jeigu savininkai sugeba įsigyti brangias transporto priemones, tai ar negali skirti ir gero draudimo.

Tad, jei jums įdomu, kokia yra prabangaus automobilio ar net jūsų pačio automobilio draudimo kaina šiuo metu, tiesiog paieškokite draudimas internetu skaičiuoklė ir pasitikrinkite.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *