Paskolos jums gali būti neišduodamos dėl svarių priežasčių

paskolosKai kuriose finansų įstaigose paskolos jums nenori išduoti dėl jums nežinomų priežasčių? Piktinatės, jog kredito teikėjas nepateikia jokių argumentų kodėl nenori jums paskolinti pinigų? Turėtumėte nusiraminti, nes kredito bendrovės neprivalo pateikti jokios informacijos apie tai kodėl jums nenori išduoti vartojimo kredito. Lietuvoje šios bendrovės yra prižiūrimos, tačiau tai dar nereiškia, kad jos turi skolinti būtent pagal tą tvarką, kuri numatyta įstatymuose. Žinoma, šios bendrovės turi laikytis visų nuostatų, bet jos taip pat gali savarankiškai griežtinti savo vidines taisykles. Jau dabar galima matyti skirtingus skolinimo principus, kuriais vadovaujasi tam tikros kredito bendrovės. Vienos kreditus išduoda laikantis tik mokumo vertinimo nuostatų bei VKĮ, o kitos priduria dar ir savo reikalavimus.

Paskolos jums gali būti neišduodamos jeigu neatitinkate kredito bendrovės nustatytos amžiaus ribos. Pažiūrėkite į kiekvienos bendrovės vidines taisykles ir pamatysite, kad vienos taiko vieną minimalų amžių, o kitos – kitą. Daugelis bendrovių yra įvedusios apribojimą 18 metų asmenims. Kai kurios įmonės tiesiog neskolina tokiems jauniems žmonėms ir tiek, ir tai yra jų sprendimas, dėl kurio priekaištauti jūs neturite teisės. Yra tam tikros bendrovės, kuriose minimalus kliento amžius turi būti netgi 22 metai. Tokie amžiaus reikalavimai nustatyti dėl bendros statistikos. Pasirodo, kad dažniausiai skolų negrąžina itin jauni asmenys, kurie dar gyvena su tėvais ir nuo jų dar yra visiškai priklausomi.

Jeigu jums reikia paskolos, už kurią nebūtų reikalaujamos didelės palūkanos, tai pirmiausia nereikėtų skubėti rinktis greitųjų kreditų bendrovių, nes alternatyvų jau yra ne viena ir ne dvi. Štai, sutelktinio finansavimo sistemose mažiausios palūkanos siekia netgi 6 procentus per metus, o išduodamų paskolų terminas gali siekti netgi penkis metus. Be abejo, tokiose sistemose keliami reikalavimai yra dar griežtesni, o svarbiausia tai, kad ten paskolos suma surenkama būtent iš investuotojų, tad pastarieji dar atskirai patys vertina visą galimą riziką.

Aiškiau kalbant, jeigu paskolos jums neišdavė nei viena kredito bendrovė, tai ko gero tam yra gana svarbi priežastis, dėl kurios turėtumėte susimąstyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *