Kreditai internetu: kai pinigai patys ateina pas tave

kreditai internetu

Senoliai sakydavo: “neišsižadėk lazdos, tiurmos ir ubago terbos”. Remiantis šiandieninėmis Lietuvos aktualijomis, šį folklorą galima papildyti dar vienu elementu – greitosiomis paskolomis. Skolinasi ne vien tie, kuriems iki pilnos laimės trūksta papildomo butelio – skolinasi ir iš pažiūros neatrodantys turį finansinių problemų. Pinigai – „slidus“ dalykas, pasibaigiantis ne laiku ir ne vietoje…Finansinius sunkumus norite išspręsti gretai ir lengvai? Kreditai internetu tokiu atveju gali tapti „šiaudu“ skęstančiajam.

Lietuvos greitųjų paskolų bendrovės internetą siūlo kaip vieną iš galimybių, nenorintiems eiti į atstovybes, spaudos kioskus ar kitas įstaigas, teikiančias šią finansinę paslaugą. Šis faktas nebestebina– internetas tapo kasdienių reikalų tvarkymo „įrankiu“ ne tik jaunimui, bet ir vyresniosios kartos atstovams. Labai patogu: mokesčius susimoki, naujienas sužinai, maisto nusiperki, pakalbini damą pokalbių svetainėje –galima sakyti, jog  iš namų ir kojos kelti nereikia! Grįžtant prie temos, kreditai internetu turi du neginčijamus pliusus:

  • Greitis ir patogumas.

Procesas nuo jūsų noro gauti paskolą internetu pareiškimo iki pastarosios pervedimo į nurodytą banko sąskaitą gali netrukti nei pusės valandos. Laikas kur kas užsitęstų, jei važiuotumėte į kokią nors fizinę įstaigą, pildytumėte dokumentus, lauktumėte atsakymo ir taip toliau.

  • Anonimiškumas.

Lietuviai – kuklūs iš prigimties. Ypač kai tenka kalbėti apie finansinius nepriteklius. Klausimas, ar prisipažinti apie tai lengviau savam, ar svetimam žmogui? Kai kurie asmenys renkasi paskolą iš įstaigų net ir savo aplinkoje turėdami potencialiai galintį padėti žmogų (vėlgi, sprendimas, ar tai gerai, ar ne, labai subjektyvus). Tačiau atsisėsti akis į akį prieš nepažįstamą žmogų ir sakyti „ei, padėkite, aš neturiu pakankamai pinigų“ daugeliui gali būti psichologiškai sunkus žingsnis (ypač jei to daryti neteko anksčiau), tolygus savęs pažeminimui. Ką jau kalbėti apie situaciją,  kai dėl tam tikrų faktų (pajamų nebuvimo ar anksčiau nepadengtų finansinių įsiskolinimų) jums atsisakoma suteikti paskolą. Pasirinkus šio klausimo sprendimą internetu, minėtų nepatogumų išvengiama. Aišku, kyla kita dilema: internetinė terpė  palanki sukčiams „veistis“. Prevencija šiuo klausimu aiški – būkite sąmoningi, saugokite savo asmens bei finansinius duomenis, taip išvengsite „džiugios“ žinios, jog turėti sumokėti neva savo paties paimtą greitąjį kreditą.

Galiausiai – trumpa instrukcija, kaip yra gaunamos kreditai internetu Lietuvoje:

  • Išsirinktos greitųjų paskolų bendrovės internetiniame tinklapyje pasirinkite norimą sumą bei gražinimo trukmę.
  • Atsakykite į kontrolinius klausimus, leidžiančius spręsti apie jūsų mokumą (nesivarginkite meluoti – būsite patikrintas įvairiose sistemose bei registruose).
  • Atlikite registraciją, įvesdami prašomus duomenis (asmens kodas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kita).
  • Iš savo banko sąskaitos, į kurią bus pervesta paskola, kreditoriui perveskite 0,01 lito (standartinė suma) – taip atliekamas asmens tapatybės patvirtinimas).

Štai ir viskas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *